loading

NAUJOJO „COMBO TOUR“ AKSESUARAI.

Naujasis „Combo Tour“ – tai puikus šeimos automobilis. Jame gausu patrauklių priedų. Itin platus aksesuarų asortimentas padės dar labiau padidinti automobilio galimybes.

Opel Combo Tour - Vertical Cargo Net

Komfortas ir patogumas

Jauskitės kaip namie net kelyje. Kai automobilyje praleidžiame daug laiko, jis tampa antraisiais namais. Čia rasite viską, ko reikia, kad savajame „Opel“ galėtumėte jaustis patogiai: tiek viduje, tiek išorėje – pradedant patogiais krovinių dėklais ir baigiant grindų kilimėliais bei daugybe kitų priedų.

Opel Combo Tour - Cradle/Docking station with TOMTOM Navigation device

Informacijos ir pramogų sistema

Kelionės tikslą pasieksite dar lengviau – „Opel“ informacijos ir pramogų sistemos veikia puikiai. Palaikykite ryšį naudodami prijungimo stotelę. Ši mobilioji navigacijos sistema suteikia visas gamyklinės navigacijos sistemos galimybes ir padeda pasiekti reikiamą kelionės tikslą.

Opel Combo Tour - Pedal Covers

Stilius

Pasirengę išsiskirti iš minios? Ši vieta kaip tik jums. Turime puikų automobilių priedų pasirinkimą – savo „Opel“ tikrai rasite ką nors ypatinga. Susikurkite automobilį, kuris išsiskirs iš minios.

Opel Combo Tour - Hard Cargo Tray

Sauga ir apsauga

Vairuokite saugiau ir apsaugokite savąjį „Combo Cargo“ bei visus jame esančius keleivius. Pradedant purvasaugiais ir vaikų kėdutėmis bei sėdynių užvalkalais – rasite viską, ko reikia, kad jūs ir jūsų šeima būtumėte saugūs.

Opel Combo Tour - Aluminium Roof Base Carrier

Transportavimo ir laikiklių sistemos

Važiuodami „Opel“ su savimi galėsite lengvai pasiimti viską. Platus universalių transportavimo ir laikiklių sistemų pasirinkimas padės jums visose kelionėse. Mūsų asortimente galite rinktis iš originalių „Opel“ ir partnerių „Thule“ produktų – pirmaujančių rinkoje transportavimo sistemų srityje.

į puslapio viršų