loading

Vietos pakaks 1,2 t kroviniui

Optimaliai suprojektuota erdvė, didžiulis plotas plokščiu pagrindu ir patogiai pasiekiamas krovinių skyrius – „Opel Vivaro“ bet kokį krovinį vešite lengvai.

„Opel Vivaro“ – Krovinių talpa

Daugybė vietos

Du ilgiai ir du aukščiai suteikia galimybę furgone krovinius talpinti iki 8,6 kubinių metrų skyriuje bei rinktis ilgį nuo 2537 mm trumpesniojoje versijoje arba 2937 mm ilgesniojoje versijoje. Krovinių skyrius suprojektuotas taip, kad galėtumėte lengvai transportuoti iki trijų europadėklų.

„Opel Vivaro“ – Papildomai užsakomos galinės durys

Patogus priėjimas – galimybė vežti labai ilgus krovinius

Per neįtikėtinai plačias šonines duris galite lengvai pakrauti europadėklus, o papildomai užsakomos galinės durys atveriamos 250 laipsnių kampu, kad galėtumėte patogiai pasiekti krovinį. Be to, galite užsisakyti ir į viršų pakeliamas galines duris. Galimybė vežti ilgus krovinius suteikiama dėl „FlexCargo“, nes su šia sistema įrengiami liukai pertvaroje ir priekinio keleivio sėdynėje, todėl galite transportuoti iki 3750 mm krovinius trumpesniojoje versijoje ir 4150 mm ilgesniojoje versijoje.

„Opel Vivaro“ – Apsauga

Krovinio apsauga

Krovinį galite tinkamai pritvirtinti, o keleivius padės papildomai apsaugoti optimaliai išdėstytos tvirtinimo kilpos. Jei norite apsaugoti automobilio vidų, galite rinktis iš įvairiausių medinių grindų ir sienų skydų, kuriais neuždengiami standartiškai ar papildomai įrengiami kabliai, kilpos ir pan.

WLTP

*Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą Lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP) pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir (ES) Nr. 2017/1151 (taikomos atitinkamos versijos). Šios reikšmės apskaičiuotos nevertinant konkrečių eksploatavimo ir važiavimo sąlygų. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2  taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba kompetetingose valdžios institucijose.

NEDC

**Degalų sąnaudų ir CO2 emisijos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP), o atitinkamos reikšmės konvertuojamos atgal į NEDC, kad būtų galima palyginti, kaip nurodoma reglamentuose (EB) Nr. 715/2007, (ES) Nr. 2017/1153 ir (ES) Nr. 2017/1151.

Senesnio modelio automobiliai / lengvieji komerciniai automobiliai

***Reikšmės neatspindi konkretaus eksploatavimo būdo, važiavimo sąlygų, standartinės arba papildomos įrangos ir gali skirtis pagal naudojamas padangas. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2 taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba specialiose valdžios institucijose. 

Visi pateikti duomenys yra bazinių ES modelių su standartine įranga. Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir Nr. 692/2008 (taikoma atitinkama versija), atsižvelgiant į reglamente nurodytą naudojamo automobilio svorį. Papildoma įranga ir gamykloje montuojami priedai gali lemti šiek tiek didesnes nei nurodyta degalų sąnaudas ir išskiriamo CO2 kiekį. Duomenys apie degalų sąnaudas ir CO2 emisiją nėra susiję su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Jie pateikiami tik siekiant palyginti skirtingus automobilius, tačiau gali skirtis nuo realių degalų sąnaudų esant realioms važiavimo sąlygoms, kurioms didelės įtakos turi vairavimo stilius ir važiavimo sąlygos. Papildoma įranga gali padidinti tuščio automobilio svorį, kai kuriais atvejais sumažinti leistiną ašių apkrovą, leistiną bendrąjį transporto priemonės bei priekabos svorį. Tai gali sumažinti didžiausią greitį ir pailginti įsibėgėjimo laiką. Nurodyti techniniai duomenys yra apskaičiuoti su 75 kg sveriančiu vairuotoju ir 125 kg kroviniu. 2 H dujos m3/100 km.

„Opel“ kiek galėdama stengsis užtikrinti, kad šios svetainės turinys būtų tikslus ir atnaujintas, bet ji neprisiima atsakomybės už kokias nors pretenzijas ar nuostolius, atsiradusius dėl to, kad buvo vadovaujamasi šios svetainės turiniu. Dalis šioje svetainėje pateiktos informacijos gali būti neteisinga dėl gaminių pakeitimų, atliktų po jų pristatymo. Dalis aprašytos ar parodytos įrangos gali būti siūloma tik tam tikrose šalyse arba tik už papildomą mokestį. „Opel“ turi teisę bet kada keisti techninius gaminių duomenis. Norėdami gauti tikslius techninius gaminio duomenis savo šalyje, kreipkitės į „Opel“ prekybos atstovą.

į puslapio viršų