loading

Erdvus, komfortiškas ir patogus.

Jei ką nors prastai sudėliosite, galite prarasti daug brangaus laiko. „Opel Vivaro“ kuriami nauji keleivių komforto, patogumo ir dėtuvių standartai.

„Opel Vivaro“ – Vairuotojo aplinka

Vairuotojo aplinka

Aukštai prietaisų skydelyje įrengta pavarų perjungimo svirtis, reguliuojamo aukščio ir atstumo vairas su informacijos ir pramogų sistemos nuotoliniais valdikliais, 6 kryptimis reguliuojama sėdynė su porankiu ir juosmens atrama bei aiškūs prietaisai – vairuotojas ne tik jausis komfortiškai, bet ir viską patogiai valdys.

„Opel Vivaro“ – Vieta daiktams

Daugybė vietos daiktams salone

9 atviros ir uždaros dėtuvės prietaisų skydelyje, patogiai išdėlioti puodelių laikikliai – bendras dėtuvių prietaisų skydelyje tūris yra didesnis nei 24 litrai, o po papildomai užsakoma biuro kėde dar 54 litrai – su savimi galėsite pasiimti viską, ko reikia darbui.

„Opel Vivaro“ – Biuro kėdė

Viskas, ko reikia darbui

Patogus nuimamas dokumentų segtuvas, kurį galite užfiksuoti vertikalioje padėtyje, leis patogiai pasidėti vairuotojui reikalingus dokumentus, todėl jų nebereikės ieškoti kitur. Mobiliojo biuro savybės:

  • Biuro kėdė su nulenkiama centrine dalimi, kurioje įtaisytas nuimamas dokumentų segtuvas ir dėtuvė planšetiniam ar nešiojamajam kompiuteriui.
  • Išmaniojo telefono prijungimo stotelė prietaisų skydelio viršuje.
  • Planšetinio kompiuterio prijungimo stotelė viršutinėje prietaisų skydelio dalyje.

Kad būtų dar patogiau, įrengta beraktė durelių užrakto ir užvedimo sistema bei pasirinktinio durų užrakto funkcija.

„Opel Vivaro“ – „Navi 80 IntelliLink“

Pirmos klasės informacijos ir pramogų sistema

Galite rinktis iš plataus informacijos ir pramogų sistemų asortimento. 1-DIN R16 BT USB ir 2-DIN dydžių CD18 BT USB radijo sistema su „Bluetooth®“ garso transliacijos ir laisvų rankų telefono funkcijomis, USB lizdais skydelyje ir išoriniu USB suteikia galimybę prijungti mobiliuosius įrenginius.

Su „Navi 50“ montuojamas 7˝ spalvotas jutiklinis ekranas bei suteikiami Vakarų bei Rytų Europos žemėlapiai. Nemokama programėlė AHA prijungus išmanųjį telefoną leidžia naudotis socialiniais tinklais, pavyzdžiui, „Facebook“ ar „Twitter“, ir interneto radijo kanalais jutikliniame ekrane. Prijungus „iPhones“ galima naudotis ir „Siri“ balso atpažinimo funkcija. Įsirengus aukščiausios kokybės „Navi 80 IntelliLink“ galima naudotis papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, 3D vaizdu iš viršaus, moderniomis valdymo balsu funkcijomis ir „Bluetooth®“ garso transliacijomis. Ekranas naudojamas ir galinio vaizdo kameros vaizdui rodyti.

„Opel Vivaro“ – Galinio vaizdo kamera

Daugiau komforto. Mažiau streso.

„Opel Vivaro“ salono klimatui reguliuoti galite įsigyti mechaninį oro kondicionierių arba elektroninę klimato kontrolę (ECC), kuri skirta tik vairuotojo kabinai.

Užsisakę galinio vaizdo kamerą visada matysite, kur važiuojate, ir daugiau nereikės jaudintis važiuojant atbuline eiga: vaizdas rodomas su dinaminėmis orientacinėmis linijomis navigacijos sistemos jutikliniame ekrane arba statinėmis linijomis vidaus galinio vaizdo veidrodėlyje.

WLTP

*Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą Lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP) pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir (ES) Nr. 2017/1151 (taikomos atitinkamos versijos). Šios reikšmės apskaičiuotos nevertinant konkrečių eksploatavimo ir važiavimo sąlygų. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2  taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba kompetetingose valdžios institucijose.

NEDC

**Degalų sąnaudų ir CO2 emisijos duomenys nustatomi naudojant pasauliniu mastu suderintą lengvųjų automobilių testavimo procedūrą (WLTP), o atitinkamos reikšmės konvertuojamos atgal į NEDC, kad būtų galima palyginti, kaip nurodoma reglamentuose (EB) Nr. 715/2007, (ES) Nr. 2017/1153 ir (ES) Nr. 2017/1151.

Senesnio modelio automobiliai / lengvieji komerciniai automobiliai

***Reikšmės neatspindi konkretaus eksploatavimo būdo, važiavimo sąlygų, standartinės arba papildomos įrangos ir gali skirtis pagal naudojamas padangas. Jei reikia daugiau informacijos apie oficialias degalų sąnaudas ir CO2 taršą, skaitykite „Degalų sąnaudų, CO2 taršos gairės naujiems keleiviniams automobiliams“, kurios laisvai pateikiamos visose pardavimo vietose arba specialiose valdžios institucijose. 

Visi pateikti duomenys yra bazinių ES modelių su standartine įranga. Degalų sąnaudų ir CO2 taršos duomenys nustatomi pagal reglamentus (EB) Nr. 715/2007 ir Nr. 692/2008 (taikoma atitinkama versija), atsižvelgiant į reglamente nurodytą naudojamo automobilio svorį. Papildoma įranga ir gamykloje montuojami priedai gali lemti šiek tiek didesnes nei nurodyta degalų sąnaudas ir išskiriamo CO2 kiekį. Duomenys apie degalų sąnaudas ir CO2 emisiją nėra susiję su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Jie pateikiami tik siekiant palyginti skirtingus automobilius, tačiau gali skirtis nuo realių degalų sąnaudų esant realioms važiavimo sąlygoms, kurioms didelės įtakos turi vairavimo stilius ir važiavimo sąlygos. Papildoma įranga gali padidinti tuščio automobilio svorį, kai kuriais atvejais sumažinti leistiną ašių apkrovą, leistiną bendrąjį transporto priemonės bei priekabos svorį. Tai gali sumažinti didžiausią greitį ir pailginti įsibėgėjimo laiką. Nurodyti techniniai duomenys yra apskaičiuoti su 75 kg sveriančiu vairuotoju ir 125 kg kroviniu. 2 H dujos m3/100 km.

„Opel“ kiek galėdama stengsis užtikrinti, kad šios svetainės turinys būtų tikslus ir atnaujintas, bet ji neprisiima atsakomybės už kokias nors pretenzijas ar nuostolius, atsiradusius dėl to, kad buvo vadovaujamasi šios svetainės turiniu. Dalis šioje svetainėje pateiktos informacijos gali būti neteisinga dėl gaminių pakeitimų, atliktų po jų pristatymo. Dalis aprašytos ar parodytos įrangos gali būti siūloma tik tam tikrose šalyse arba tik už papildomą mokestį. „Opel“ turi teisę bet kada keisti techninius gaminių duomenis. Norėdami gauti tikslius techninius gaminio duomenis savo šalyje, kreipkitės į „Opel“ prekybos atstovą.

į puslapio viršų