loading

Atsarginės dalys


Visos originalios Opel detalės ir aksesuarai yra pažymėti Opel logotipu ir pagaminti laikantis griežtų kokybės kontrolės reikalavimų, todėl jiems suteikiama gamintojo garantija. Originaliąsias Opel atsarginės dalis visame pasaulyje parduoda tik importuotojai ir įgaliotieji agentai. 


Aksesuarai


Autovici siūlo platų aksesuarų pasirinkimą – nuo įvairaus dizaino ratlankių, padangų iki suvenyrų (raktų pakabukai, USB atmintinės ar skėčiai). Galime pasiūlyti ir tiekėjų prekių – bagažinių ir laikiklių, priedų dviračiams pritvirtinti ir kt.

„Opel Astra“ dviračių laikiklis   „Opel Astra“ dviračių laikiklis
Užpakalinėje dalyje sumontuotas du dviračius talpinantis laikiklis. Papildomą plėtinį trečiajam dviračiui galima užsakyti atskirai. Patentuota pastūmimo ir sulankstymo sistema leidžia pasiekti bagažinę net tada, kai ant laikiklio pritvirtinti dviračiai. Dėl sulenkiamų dalių laikiklis yra kompaktiškas ir lengvai telpa bagažinėje. 
 
 „Opel Insignia“ bazinis laikiklis    
„Opel Insignia“ bazinis laikiklis

Šis aliuminis bazinis laikiklis skirtas stogo dėžėms arba veiklos priemonėms, kaip antai kalnų dviračiams, burlentėms ar slidėms patikimai ir lengvai tvirtinti. 


 
 „Opel“ - „Insignia“ lengvojo lydinio ratlankiai    
„Opel“ - „Insignia“ lengvojo lydinio ratlankiai

Pritaikykite „Insignia“ sau pasirinkdami autentiškus „Irmscher“ lengvojo lydinio ratlankius, sukurtus specialiai „Insignia“ automobiliui. Siūlome „Evo Star“ ir „Turbo Star“ 18-os colių lengvo lydinio ratlankių komplektus, kuriais brūkštelėsite paskutinį potėpį. 
 
 „Opel“ - Vaikiška kėdutė „Baby Safe“    
„Opel“ - Vaikiška kėdutė „Baby Safe“

Sukonstruota, kad būtų patogi ir saugi, ši atgal nukreipta lopšio tipo kėdutė užtikrina maksimalią apsaugą. Aukšti jos šonai padeda apsaugoti kūdikį šoninių susidūrimų atveju. Atlošo galvai ir saugos diržų komplekto aukštį galima lengvai reguliuoti. 
 
 „Opel“ - „Corsa C“ veliūriniai grindų kilimėliai    
„Opel“ - „Corsa C“ veliūriniai grindų kilimėliai

Keturių kilimėlių komplektas. Aukščiausios kokybės gaminiai skirti tiek papuošti, tiek apsaugoti jūsų „Corsa C“ interjerą. Priekiniuose kilimėliuose yra esamai kiliminei dangai tinkančios tvirtinimo sąsagos, neleidžiančios kilimėliams slinktis. 
 


Dėl dominančių detalių ar aksesuarų galite kreiptis į:
Rokas Vilutis - Vadybininkas
Telefonas:  8 37 333700
E. paštas: Rokas.Vilutis@vici.eu

į puslapio viršų