loading
  • Tikrai tinkamas ilgai kelionei: pagal NEDC, tai didžiausias elektromobilio nuvažiuojamas atstumas segmente.
  • Aukščiausios klasės ryšio galimybės: naujas „Zafira“ ir „Mokka X“ su „IntelliLink“ bei „OnStar“ sistemomis.
  • Išskirtinis modelis: kerinčio dizaino „Cascada Supreme“.
 Riuselsheimas, Paryžius. Šių metų Paryžiaus automobilių parodoje „Opel“ iš naujo pristatys elektrinį mobilumą su „Ampera-e“, kuris debiutuos spalio 1–16 d. 5-2 salėje, 501 stende. Superžvaigždė gali nuvažiuoti didesnį negu 500 km atstumą (elektromobilio nuvažiuotas atstumas vertinamas kilometrais pagal NEDC metodiką: > 500 km, preliminarūs duomenys), o tai yra 100 km daugiau nei gali įveikti kiti šio segmento konkurentai ir įrodo, kad tvarumas bei malonumas važiuoti gali sudaryti darnią vienumą. Kiti automobilių gamintojo iš Riuselsheimo akcentai „Mondial de l'Automobile 2016“ parodoje yra nuotaikingas „Mokka X“ ir naujas „Zafira“ – išskirtinėmis prisijungimo galimybėmis išsiskiriantis poilsis ant ratų. „Opel“ generalinis direktorius dr. Karlas Thomas Neumannas pristatys ir kitas naujienas „Opel“ stende – tai sportišką, elegantišką modelį „Cascada Supreme“. „Su naujuoju „Ampera-e“ toliau tęsime vieną didžiausių automobilių pasiūlos kampanijų savo istorijoje,“ – sako dr. Karlas Tomas Neumannas, „Opel“ generalinis direktorius.

„Parodoje mūsų eksponatai rodo aiškią kompanijos plėtros kryptį: didelį atstumą nuvažiuojantis „Ampera-e“ įrodo, kad elektrinis mobilumas yra tinkamas naudoti kasdien, be to, tai teikia ir malonumą. Modeliai „Mokka X“ ir „Zafira“ padidina mūsų asortimentą suteikdamas jam nuotykių prieskonį ir individualumo.“

Ekstremalūs pojūčiai su „Ampera-e“ – lyg sportiniu automobiliu

Maksimalus 360 Nm sukamasis momentas puikiai tinka elektriniam temperamentui. Elektrinio variklio galia atitinka 150 kW/204 AG. Sprintas iš vietos (pvz., transporto spūstyse) arba smagi kelionė greitkelyje – tai yra „Opel Ampera-e“ stiprybė. Kompaktiško dydžio „Ampera-e“ nuo 0 iki 50 km/val. įsibėgėja vos per 3,2 s, visai kaip sportinis automobilis, o 120 km/val. nuo 80 km/val. pasiekia per 4,5 s (negalutiniai duomenys). „Ampera-e“ važiuoja lyg sportinis „Opel OPC“ automobilis.

Be to, efektyvus galingos baterijos montavimo sprendimas leido išlošti daugiau erdvės salone ir kompaktiškame automobilyje užtikrinti komfortą penkiems keleiviams. Be jokios abejonės, kompaktiškas, bet erdvus modernus „Opel“ automobilis užtikrins geriausias prisijungimo galimybes salone. „Ampera-e” turės ne tik naujausios kartos „IntelliLink“ informacijos ir pramogų sistemą, bet ir „OnStar“ paslaugų asistentą (neužilgo bus prieinama).

 Tikras nuotykių ieškotojas „Opel Mokka X“
Kita Paryžiaus žvaigždė – tai naujasis „Opel Mokka X“. Kompaktiškas visureigis dabar yra platesnis, išsiskiria solidesne bei tvirtesne išvaizda nei jo pirmtakas ir tapo dar patrauklesnis klientui. Sportiškos išvaizdos visureigis privers atsisukti ir pasigrožėti naujai suprojektuotu priekiu, o salonas stebins funkcionalumu ir tvarkingai išdėstytu prietaisų skydeliu. Viskas atrodo daug paprasčiau ir aiškiau, tad juo naudotis daug patogiau. „Mokkos X“ vairuotojai gali rinktis iš naujų informacijos ir pramogų sistemos „IntelliLink“ versijų asortimento, be to, „OnStar“ (netrukus bus prieinama) sistema užtikrins puikias ryšio galimybes. Kita „Mokkos X“ naujovė – išskirtinė prisitaikanti visų varomų ratų sistema. Sistema su elektronine daugiadiske sankaba akimirksniu gali paskirstyti varomąją jėgą priekiniams ir galiniams ratams, t. y. 100 proc. priekiniams ratams tekusios varomosios jėgos paskirstoma per pusę ir 50 proc. galios perduodama ratams gale. Visa tai užtikrina saugumą ir malonumą kelionėje.

Poilsis ant ratų su išskirtinėmis ryšio galimybėmis – tai naujas „Opel Zafira“

Parodos lankytojai „Opel“ stende galės arčiau pažvelgti į naujausias „Zafiros“ savybes. Komfortiškas automobilis, pramintas „poilsiu ant ratų“, ne tik pristatys pirmtako geriausias savybes – „Flex7®“ sėdynių sistemą, AGR ergonomines sėdynes (sveikų nugarų kampanija), „FlexFix®“ dviračių laikiklį ir „FlexRide“ važiuoklę. „Zafira“ dabar turi naują ryškų išorės dizainą, naujai suprojektuotą saloną, kuris dabar dar erdvesnis, ir išskirtines ryšio galimybes. Priklausomai nuo įrenginių „Opel“ naujausios kartos pramogų ir informacijos sistema „IntelliLink“ suderinama su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ programomis. Pirmą kartą šioje automobilių klasėje „Opel“ pasiūlys naujausios kartos prisitaikančią priekinių žibintų (AFL) LED technologiją (pasirenkant papildomai). Dėl tokių savybių „Zafira“ tampa dar patogesniu automobiliu vairuotojui ir keleiviams.

Juodas grožis: „Opel Cascada Supreme“

Naujas „Cascada Supreme“, visiems sezonams pritaikytas kabrioletas, be jokios abejonės, taps dar viena pažiba „Opel“ stende. Kiekviena naujo modelio detalė, kiekvienas atspalvis buvo derinami iki smulkmenų. Ketverių durų kabrioletą bus galima rinktis iš kelių spalvų: „Pull Me Over Red“, „Summit White“ arba „Black Meet Kettle“. Šios trys išorės spalvos unikaliai pabrėžiamos juodomis priekinėmis grotelėmis, juodais išorės veidrodėliais ir dviejų atspalvių blizgiais juodais 20” lengvojo lydinio ratlankiais. Vidaus dizainą įkvėpė „Opel“ futuristinis „GT Concept“ koncepcinis modelis, todėl čia sėdynių ir durų apmušalai ir priekinė salono dalis dekoruojami raudonos spalvos detalėmis.

į puslapio viršų