loading
  • Gegužės mėn. gamintojo rinka augo 9 proc. o tai yra daugiau nei pati rinka
  • Nuo šių metų sausio iki gegužės mėnesio užregistruota 6 proc. daugiau naujų automobilių 

 

 

Riuselsheimas.  „Opel” sėkmingiausias gegužės mėnuo: automobilių gamintojas Vokietijos rinkoje pasiekė savo tikslų – užregistruota 21 040 naujų „Opel“ automobilių ir tai yra 9 proc. daugiau nei praėjusių metų gegužę. Su tokiais rezultatais, „Opel“ gerokai lenkė visos rinkos augimą, kuris sudarė 5 proc. Preliminariais duomenimis, „Opel“ rinka išaugo iki 7,7 proc. – 0,3 proc. daugiau lyginant su tuo pačiu praėjusiu laikotarpiu. Per pirmus penkis šių metų mėnesius „Opel“ rinka išaugo iki 7,2 proc., o praėjusį laikotarpį – 7,0 proc.

 

 

Nauji modeliai, tokie kaip ADAM, „Mokka“ stipriai sujudino rinką. Kompaktiškas visureigis „Mokka“ gegužį, kaip ir visus penkis praėjusius mėnesius, pirmavo savo segmente. Patobulinti „Corsa“ ir „Zafira“ modeliai taip pat užėmė geriausias pardavimų pozicijas savo kategorijoje. „Corsa“, kuris pasižymėjo sėkme rinkoje net 8 metus, gegužės mėnesį tapo lyderiu mažų automobilių segmente, o „Zafira“ vienatūrių segmente pagal pardavimus buvo antras, kaip ir visus penkis šių metų mėnesius.

 

 

„Žmonės ne tik teigiamai vertina mūsų automobilius, bet ir noriai juos perka. Žinoma, tam įtakos turi ir mūsų nauji modeliai, tokie kaip „Mokka”, kurių užsakymai Europoje jau viršijo 240 tūkst. vienetų”, - sako Jürgenas Kelleris, „Opel” pardavimų, rinkodaros ir techninės priežiūros vykdomasis direktorius Vokietijoje. 

į puslapio viršų