loading

  • Pardavimai per pirmuosius penkerius šių metų mėnesius išaugo 3,6 proc.
  • Rinkos dalis padidėjo dešimtyje Europos valstybių, įskaitant Vokietiją
  • Didelės „Mokka“, ADAM ir naujosios „Insignia“ užsakymų apimtys

 

 

 

Ruselsheimas. Išankstiniais duomenimis, per pirmuosius penkerius šių metų mėnesius „Opel“ pardavimai gerokai išaugo visoje Europoje. Palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, nuo sausio iki gegužės naujų „Opel“ automobilių registracijų padaugėjo 3,6 procentais iki 454 807 vienetų, tai sudaro 5,77 proc. bendros automobilių rinkos Europoje. Gegužę „Opel“ pardavė 95 143 automobilius, o rinkos dalis išaugo iki 5,96 proc.

 

 

„Mūsų modeliai yra itin populiarus, ir tai padeda mums daugelyje vėl augti pradėjusių rinkų Europoje. Tai atsispindi ir mūsų automobilių užsakymuose. Europoje jau gavome daugiau nei 240 000 „Mokka“ užsakymų, per 90 000 mūsų mažojo ADAM ir daugiau nei 100 000 mūsų flagmano, naujojo „Insignia“ užsakymų,“ - sako už pardavimus atsakingas valdybos narys Peter Christian Küspert.

 

 

Šis augimas fiksuojamas daugelyje rinkų. Per pirmuosius penkis mėnesius „Opel“ rinkos dalis augo dešimtyje Europos šalių. Vokietijoje per šį laikotarpį rinkos dalis išaugo iki 6,88 procentų visos automobilių rinkos. Vien gegužę užimama rinkos dalis siekė 7,26 proc. Kompaktiškas „Mokka“ visureigis pirmavo SUV segmente tiek gegužę, tiek per visus pirmuosius penkerius šių metų mėnesius. Gegužę „Corsa“ patvirtino esąs nuolatinis lyderis ir buvo geriausiai parduodamas modelis mažųjų automobilių segmente, o „Zafira“ buvo antroji didelės talpos vienatūrių segmente tiek gegužės mėnesį, tiek per pirmuosius penkis šių metų mėnesius.

 

 

Jungtinėje Karalystėje „Vauxhall“ apgynė savo poziciją ir buvo antras prekės ženklas gegužę bei per pirmus penkis šių metų mėnesius, o „Insignia“ ir „Zafira“ tuo pat metu pirmavo savo segmentuose. Savo segmente gegužę „Mokka“ taip pat buvo populiariausiu automobiliu Jungtinėje Karalystėje.

į puslapio viršų