loading
  • Birželį Europos rinkoje automobilių bendri pardavimai išaugo 6 proc.; 
  • Per pirmąjį 2014 m. pusmetį rinkos augimas didėjo 4 proc. lyginant su tuo pačiu praėjusiu laikotarpiu; 
  • Rinkos dalis didėjo 11 Europos šalių, įskaitant Vokietiją. 

 

Riuselsheimas. „Opel” išlieka vienas iš lyderių Europos automobilių rinkoje: birželio mėnesį užregistruota 6 proc. daugiau gamintojo naujų automobilių lyginant su tuo pačiu praėjusiu laikotarpiu. Šie rezultatai lenkia bendrus automobilių rinkos rezultatus, kurie neviršija praėjusių metų birželio lygio.  Preliminarūs duomenys rodo, jog gamintojo rinkos dalis birželį išaugo 0,4 proc., iki 6,4 proc., pardavus 109 tūkst. naujų automobilių.

 

Per pirmąjį šių metų pusmetį „Opel” taip pat pardavė daugiau automobilių lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Nuo sausio iki birželio mėnesio kompanija padidino pardavimus 5 proc., iki 564 tūkst. automobilių, o rinkos dalis išaugo 5,9 proc. „Opel“ rinkos augimas 1 procentiniu punktu lenkė visos automobilių rinkos augimą.

 

„Pirmojo pusmečio rezultatai rodo, jog esame teisingame kelyje. Mūsų naujų modelių, tokių kaip mažo dydžio visureigio „Mokka“, pardavai pirmavo rinkoje – „Mokka“ įsigijo 245 tūkst. klientų. Modelių pasiūlos kampanija tęsiasi: naujas „Vivaro“ ir „Corsa“ tuoj pasirodys rinkoje.“ – sako  Peteris Christianas Küspertas, valdybos narys atsakingas už pardavimus. Birželį ir per pirmus 6 mėnesius „Opel” didino rinkos dalį 11 Europos šalių. Aiškus augimas buvo ir Vokietijos rinkoje, kurioje rinkos dalis padidėjo 0,3 procento – iki 7 proc. Birželį rinka išaugo iki 7,6 proc., t.y. padidėjo 0,9 procentiniais punktais lyginant su tuo pačiu praėjusiu laikotarpiu ir yra patys geriausi rezultatai nuo 2011 m. gruodžio.

 

Pasak Vokietijos Federalinės kelių transporto priemonių tarnybos, „Opel“ birželį užkariavo  8 proc. lengvųjų automobilių rinkos. 

 

„Mokka“ Vokietijos SUV segmente pirmavo visus pirmuosius šešis mėnesius. Per tą patį laikotarpį naujų „Insignia“ registracijos skaičius išaugo 50 proc. lyginant su praėjusiu tuo pačiu laikotarpiu. Kiti modeliai, tokie kaip „Opel Zafira“, taip pat prisidėjo prie sėkmės. „Zafira Tourer” pardavimai užėmė 2 vietą vienatūrių segmente tiek birželį, tiek per pirmąjį pusmetį.

 

Jungtinėje Karalystėje, „Vauxhall” pirmąjį pusmetį aikškiai stiprino savo pozicijas, kaip antras pagal dydį keleivinių transporto priemonių rinkos dalyvis. Gegužę kompanija savo britišką rinkos dalį išaugino daugiau nei pusę procento – iki 11,9 proc. Šiuo periodu savo segmentuose pirmavo „Insignia“ ir „Zafira“, o „Corsa“ ir „Mokka“ savo segmente buvo antri.

 

Ispanijoje pirmąjį pusmetį kompanijos rinkos dalis sudarė 7,67 proc. Tai geriausias rezultatas nuo 2006 m. ir leido užimti antrą vietą šioje rinkoje, o birželį kompanijos pardavimai rinkoje dominavo – rinkos dalis siekė 8 proc. Vengrijoje „Opel“ lyderiavo visuose segmentuose ne tik birželį, bet ir visą pusmetį.

į puslapio viršų