loading
  • Didelio našumo, mažos taršos varikliai naujiesiems „Corsa“ ir „ADAM ROCKS“ automobiliams
  • Naujų variklių gamybos startą „Opel“ viceprezidentas Joachim Koschnicke Sentgothardo mieste pristatė drauge su Vengrijos užsienio ekonomikos viceministru Peteriu Szijjarto
  • Moderniausioje „Opel“ variklių gamykloje vienoje gamybos linijoje nuo šiol konstruojami trijų šeimų varikliai

 

 

 

Riuselsheimas/Sentgothardas. Naujausioje ir lanksčiausioje „Opel“ variklių gamykloje vakarų Vengrijos mieste Sentgotharde, dalyvaujant „Opel“ ryšių su vyriausybe ir viešosios politikos viceprezidentui Joachimui Koschnicke ir Vengrijos užsienio ekonomikos viceministrui Peteriui Szijjarto, iškilmingai pradėta mažo darbinio tūrio benzininių variklių šeimos (1,0 l ECOTEC turbininių variklių su tiesiogine degalų įpurškimo sistema) gamyba. Naujojoje variklių gamykloje toje pačioje gamybos linijoje dabar renkami trijų skirtingų šeimų varikliai, kurie užtikrina platų naujųjų agregatų spektrą „Opel“ automobiliams.

 

 

„Sentgotharto „Flex“ gamykla atlieka svarbų vaidmenį mūsų produktų strategijoje. Nuo šių iki 2018 metų į rinką bus išleisti 27 nauji „Opel“ automobilių modeliai ir 17 naujų variklių, kurių dauguma bus sukonstruoti čia, – pažymėjo „GM Europe“ ryšių su vyriausybe ir viešosios politikos viceprezidentas Joachim Koschnicke. – Mes labai aiškiai parodome, kad „Opel“ grįžo. „Opel“ atakuoja. Mūsų modelių pasiūlos kampanija pačiame įkarštyje, o varikliai – labai svarbi šios kampanijos dalis“.

 

 

J. Koschnicke taip pat kalbėjo apie bendrovės ilgesnio laikotarpio strategiją: „Mes užsibrėžėme aiškius tikslus, kurių sieksime iki pat 2022 metų. Pirmasis mūsų tikslas – iš trečios vietos Europos lengvųjų automobilių rinkoje pakilti į antrą. Rengiamės to pasiekti 2022 metais, Europoje užimdami 8 proc., o Vokietijoje – 10 proc. rinkos“.

 

 

Vengrija yra viena iš vienuolikos šalių, kuriose per pirmąjį 2014 metų pusmetį „Opel“ padidino užimamos rinkos dalį. „Opel“ ne tik jau trejus metus iš eilės yra populiariausias prekės ženklas Vengrijos lengvųjų automobilių rinkoje, bet ir šio prekės ženklo produktų pardavimas šalies rinkoje per pirmą šių metų pusmetį gali šoktelėti 68 proc. Tai daugiau nei du kartus viršija rinkos augimo vidurkį ir „Opel“ prekės ženklui užtikrina daugiau kaip 13 proc. rinkos ir neabejotinai pirmaujančias pozicijas Vengrijoje.

 

 

„Flex“ gamyklos vadovas ir diegimo direktorius Tamás Solt pažymėjo: „Praėjusiais metais senosios savo gamyklos pastate, kuriame daugiausiai renkami 1,6 l 115 AG varikliai, ir „Flex“ gamyklose pagaminome 354 tūkst. variklių, iš kurių vos 15 tūkst. buvo „Flex“ agregatai. Šiais metais iš 400 tūkst. variklių net 100 tūkst. bus jau „Flex“ varikliai. Ateinančiais metais iš 500 tūkst. variklių daugiau nei pusė bus „Flex“ agregatai“.

 

 

Naujojoje Sentgothardo „Flex“ gamykloje, į kurią investuota 700 mln. eurų, per metus bus galima pagaminti 600 tūkst. variklių. Dėl čia įdiegtų technologijų gamykla yra viena lanksčiausių pasaulyje automobilių gamybos bazių, kur vienoje gamybos linijoje gali būti renkami trijų skirtingų šeimų varikliai. Čia gaminami naujieji „Opel“ 1,6 l benzininiai, 1,6 l dyzeliniai turbininiai varikliai, o nuo šiol – ir naujieji mažieji benzininiai varikliai. Visi jie pasižymi ne tik dideliu našumu ir maža emisija, bet ir itin sklandžiu darbu ir labai mažu triukšmo lygiu.

 

 

Trijų cilindrų 1,0 l, 115 AG turbininis variklis – tik pirmasis mažųjų benzininių variklių šeimos narys, kadangi bus pradėta gaminti daug įvairių nuo 1 iki 1,4 l darbinio tūrio  agregatų. 115 AG variklis debiutuos naujajame „ADAM Rocks“ modelyje – „Opel“ mažajame visureigyje, bus įrengiamas ir šių metų pabaigoje rinkoje pasirodysiančiame naujame „Corsa“. Be to, penktosios kartos „Corsa“ turės ir naujojo trijų cilindrų variklio 90 AG versiją.

į puslapio viršų