loading
  • Naujos galimybės: „Opel“ ir „Vauxhall“ ateitis po PSA grupės stogu.  
  • Naudingas bendradarbiavimas: debiutuojantis „Opel Crossland X“ buvo projektuojamas drauge su PSA.  
  • Dinamiškas duetas: pasaulinė „Opel Insignia Grand Sport“ ir „Sports Tourer“ premjera.

„Opel“ generalinis direktorius dr. Neumannas iškilmingai atidarė kompanijos stendą tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje

Riuselsheimas/Ženeva. Šiandien dr. Karlas Thomas Neumannas iškilmingai atidarė „Opel/Vauxhall“ stendą 87 – oje Ženevos automobilių parodoje (vyks kovo 7 – 19 d.).  Dalyvaujant daugiau nei 300 žiniasklaidos atstovams iš viso pasaulio, „Opel Group“ generalinis direktorius paskelbė apie aljansą su PSA grupe (PSA „Peugeot/Citroën“), pasirašytą Paryžiuje dieną prieš parodos atidarymą. Vėliau buvo pademonstruotas naujasis krosoveris „Opel Crossland X“ suprojektuotas drauge su PSA. Po krosoverio prezentacijos dr. Neumannas ir dizaino departamento viceprezidentas Markas Adams pristatė antros kartos penkių durų „Insignia Grand Sport“ ir erdvų universalą „Insignia Sports Tourer“. Tiesiogiai transliuotos spaudos konferencijos įrašą galima peržiūrėti  žiniasklaidos paslaugų platformoje GOMEX Newsroom. Pranešimus spaudai ir naujienas iš „Opel“ stendo Ženevoje galima rasti media.opel.com.

Kalbėdamas apie „Opel“ prekės ženklo galimybes PSA grupėje, „Opel“ generalinis direktorius dr. Neumannas pabrėžė: „Dabar turime realią galimybę sukurti Europos čempioną. Verslo plėtojimas ir produktų vystymas nauju mastu, tikrai bus naudingas ir sustiprins abi mūsų įmones, kuriose dirba motyvuoti ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai.“

„Opel“ ir PSA grupė jau bendradarbiavo pastaruosius 4 metus. Ženevoje dr. Neumannas pademonstravo pirmąjį sėkmingą šio bendro darbo rezultatą – tai naująjį „Opel Crossland X“.

Šaunus krosoveris su moderniausiomis technologijomis

Stilingas naujas „Opel Crossland X“ debiutuoja Ženevoje. Ryškus dizainas, išskirtinė SUV išvaizda, atributai palengvinantys gyvenimą mieste – toks yra šis naujokas.  Universalus miesto automobilis gali pasiūlyti erdvią, iki 520 l bagažinę, net ir su 5 narių ekipažu, aukštesnę sėdėjimo poziciją, todėl vaizdai pro langą džiugins dar labiau. Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis pajus AGR sertifikuotų (sveikų nugarų kampanija) ergonominių sėdynių teikiamą komfortą,  be to tokią privilegiją šiame automobilių segmente siūlo tik „Opel“ (su „Crossland X“ ir „Mokka X“). Gale sėdintys keleiviai sėdynes gali reguliuoti pastumdami jas 150 mm pirmyn ar atgal, todėl „Crossland X“ tampa tikrai universalus. „Opel“ naujasis krosoveris turės begalę moderniausių technologijų, todėl vairavimas taps saugesnis, paprastesnis ir malonesnis. Papildomai užsakoma prisitaikanti „Adaptive Forward Lighting“ (AFL) žibintų sistema, projekcinis „Head-up“ ekranas, galinio panoraminio vaizdo kamera su automobilio statymo pagalbine sistema ir galinio susidūrimo įspėjimo, pėsčiųjų aptikimo funkcijomis ir ,žinoma, automatinio avarinio stabdymo, išvažiavimo iš eismo juostos, greičio ženklų atpažinimo, vairuotojo nuovargio nustatymo ir nematomos kliūties šone įspėjimo sistemos, tai tik keletas saugumą užtikrinančių priemonių. „OnStar“ bei informacijos-pramogų sistema „IntelliLink“ deranti su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ programomis, priklausomai nuo išmanaus įrenginio užtikrins išskirtines prisijungimo ir įrenginių integravimo galimybes.

Naujasis “Opel Insignia”

„Opel“ generalinis direktorius dr. Neumannas iškilmingai atidarė kompanijos stendą tarptautinėje Ženevos automobilių parodojeNaujasis „Opel Insignia“ yra puikių formų. Sportiško didelio kupė išvaizda, dėl naujos architektūros ypatingai erdvus, malonus vairuoti ir turintis pavyzdinių saugumą užtikrinančių sistemų – toks ir turi būti tikrasis flagmanas.  Antros kartos „Insignia“ ne tik išsiskiria kvapą gniaužiančiomis kėbulo linijomis ir komfortišku salonu, bet ir leis mėgautis plačiu išmanių technologijų asortimentu – „Opel IntelliLux“ LED® matricos žibintais, visų varomųjų ratų sistema su sukimo momento paskirstymo funkcija, patobulintu informaciniu projekciniu ekranu „Head-up“ bei kitomis vairuotojo pažangiausiomis pagalbinėmis sistemomis. Į saugumo įrangos asortimentą įeina aktyvus aliuminio lydinio variklio dangtis apsaugantis pėsčiuosius. 

Be to, „Insignia“ turės „Opel“ aukščiausios klasės paslaugų asistentą „OnStar“ užtikrinantį išmanaus telefono funkcijų integravimą automobilyje ir interneto ryšį. Paslaugų asistento pagalba, kuris yra realus žmogus, o ne kompiuteris, „Insignia“ keleiviai galės rezervuoti viešbutį1 ar surasti vietą automobiliui pastatyti2. Apskritai, naujas „Insignia“ stebina dinamiškumu ir važiavimo tikslumu, didesne erdve bei puikiu kokybės ir kainos santykiu, todėl jis tampa dar stipresniu varžovu net ir aukštesnės klasės modeliams.

Naujos kartos „Insignia“, yra pirmasis „Opel“ automobilis turintis išmanią visų varomųjų ratų sistemą su sukimo momento paskirstymo funkcija, 8 laipsnių automatinę pavarų dėžę ir 360 laipsnių kampu rodančią kamerą. Su naujos kartos turbininiais varikliais, 200 kg (priklauso nuo varianto) mažesniu svoriu ir žemesne sėdėjimo pozicija „Insignia Grand Sport“ ir „Sports Tourer“ tapo ypač manevringi ir vairuotojui suteikia išskirtinę vairavimo patirtį.

Išsiskirkite iš minios su „Opel Exclusive“

„Opel“ generalinis direktorius dr. Neumannas iškilmingai atidarė kompanijos stendą tarptautinėje Ženevos automobilių parodojeBe „Opel Insignia“, naujo paslaugų asistento „ OnStar“ debiuto Ženevoje, „Opel“ pademonstruos naują ir išskirtinę „Opel Exclusive“ programą. Šia programa pasinaudojusių klientų automobilis tikrai išsiskirs iš minios ir atitiks jų individualų skonį. „Opel Exclusive“ programa leis rinktis iš neribotos spalvų gamos ir įtiks net patiems įnoringiausiems. Nesvarbu, ar automobilio spalva turi derėti prie mėgstamo kaklaraiščio ar spindėti mylimo žmogaus akių spalva – „Opel Exclusive“ komandai viskas įmanoma. „Opel Exclusive“ klientai pasirinkdami patinkančią spalvą save išreikšti galės ir „Opel“ siūloma išskirtine trijų tipų dažymo apdaila. Trijų sluoksnių inovatyvus dažymas užtikrins intensyvią spalvą ir itin lygų paviršių. Metalo spindesį suteikiantys dažai atspindi krintančius spindulius ir žėri šviesoje. Perlamutriniai dažai mirga smulkiais kristalais ir suteikia spalvai natūralų perlų žvilgesį. Be to, „Opel Exclusive“ pasiūlys ir kitas dekoravimo galimybes – tai ratlankių dizaino pasirinkimas, odos ir kiti dekoratyvūs dizaino elementai, galimi tik išskirtiniams klientams. „Exclusive“ programos dalis taps ir naujoviški „Opel“ skaitmeniniai sprendimai prekybos salonuose, kurie klientui leis savo pasirinkimą pamatyti itin didelės 4K raiškos ekrane, todėl vaizdas bus itin detalus, realus, o tai tikrai palengvins išsirinkti savo naują automobilį.

„7 per '17“

Nauji „Opel Insignia Grand Sport“ ir „Sports Tourer“ bei „Opel Crossland X“ – tai pagrindiniai „Opel“ kampanijos „7 per '17“ „žaidėjai“, kurios metu per 2017 metus bus pristatyti 7 nauji modeliai. Prie jų prisijungs ir „Opel Ampera-e“ elektromobilis, be konkurencijos nuvažiuojantis iki 520 km (pagal naujausią NEDC važiavimo ciklą), visais keturiais ratais varomas nuotykių ieškotojas „Opel Insignia Country Tourer“ ir universalusis „Opel Vivaro“. Ir tai dar ne viskas, „Opel“ pristatys „Grandland X“. „Crossland X“ prisijungs prie visų ratų varomo „Mokka X“ sparčiai augančiame CUV/SUV B segmente, o „Grandland X“ atstovaus krosoverių C segmentą.

į puslapio viršų