loading
  • Nuotykių ieškotojams: sportiškas, aukščiausios klasės „Insignia“ yra tvirtas ir kokybiškas.
  • Norintiems daugiau pravažumo: visų varomųjų ratų sistema su sukimo momento paskirstymo funkcija, 20 mm aukštesne prošvaisa.
  • Išsiilgusiems veiklos: galinga trauka suteiks vairavimo malonumą.
  • Reikalaujantiems daugiau: išskirtinės technologijos, naujos „OnStar“ paslaugos.
  • Bet kokiam skoniui: „Opel Exclusive“ programa leis rinktis iš galybės spalvų.
  • Besilankantiems parodoje: pasaulinė premjera numatyta tarptautinėje automobilių parodoje Frankfurte rugsėjį, po jos netrukus pasirodys ir prekybos salonuose.

„Insignia Country Tourer“ – naujasis „Opel“ flagmanas įveiks ir bekelęRiuselsheimas. Aukščiausios kokybės „Opel“ modeliai „Insignia Grand Sport“ ir „Insignia Sports Tourer“ visai nesenai debiutavo Ženevos parodoje, tačiau svajonių duetas netrukus taps triumfuojančiu trio. Kaip ir ankstesnės kartos, „Insignia“ bus prieinamas su visų varomųjų ratų sistema ir visureigio žavesiu. Naujoko, kurio vardas „Opel Insignia Country Tourer“, užsakymai galimi jau nuo birželio. Debiutas numatytas Frankfurto automobilių parodoje (IAA rugsėjo 14–24 d.), o iš karto po premjeros naujas modelis pasirodys prekybos salonuose. Padidinto pravažumo automobilis – idealus pasirinkimas gyvenantiems aktyviai ar daug laiko leidžiantiems gamtoje ir, žinoma, vertinantiems individualumą.

Naujas „Opel Insignia Country Tourer“ toks pat įspūdingas kaip ir „Grand Sport“ bei „Sports Tourer“ – jis erdvus, o dėl naujos kėbulo architektūros lengvesnis nei pirmtakas. Jame įdiegtos moderniausios technologijos – būtent toks ir turi būti tikrasis flagmanas. Be to, jis žavi „kantri“ stiliumi: juodos kėbulo apačios apsaugos, sidabro spalvos apsauginės plokštės priekyje ir gale suteikia naujam modeliui patikimą bekelės automobilio išvaizdą. Pirkėjai, kurie nori išsiskirti, galės pasinaudoti „Opel Exclusive“ programa ir rinktis iš neriboto spalvų asortimento.

Pasiruošęs nuotykiams: moderniausios technologijos taikomos važiuoklės konstrukcijoje ir varikliuose

Didelis variklių ir transmisijų pasirinkimas, tarp kurių yra ir aukščiausios klasės dyzeliniai agregatai, suteikia „Opel Insignia Country Tourer“ dar daugiau našumo. Papildomai naujoką bus galima rinktis su 8 laipsnių automatine transmisija ir novatoriška visų varomųjų ratų sistema. 20 mm aukštesnė prošvaisa, moderni visų varomųjų ratų sistema su sukimo momento paskirstymo funkcija ir nauja penkių svirčių galinė pakaba pateisins visus lūkesčius tų, kurie su „Insignia Country Tourer“ iš asfaltuoto kelio pasuks į bekelę.

Tradicinį visų varomųjų ratų sistemos galinį diferencialą pakeitė elektromagnetinė daugiadiskė sankaba, kuri užtikrina tikslesnį galios perdavimą kiekvienam ratui atskirai, nesvarbu, kokios oro ar kelio sąlygos. Siekiant išvengti slydimo dideliu greičiu įveikiant staigų posūkį, sistema priklausomai nuo akceleracijos ir vairo pasukimo daugiau galios suteikia išoriniam galiniam ratui. Tai įvyksta šimtųjų sekundžių dalių tikslumu ir be jokio papildomo vairuotojo įsikišimo, todėl automobilis tampa stabilesnis. „Insignia“ reaguoja į vairuotojo veiksmus, yra tiksliai valdomas, todėl išlieka stabilus bet kokioje situacijoje.

Atnaujinta FlexRide važiuoklė užtikrina optimalų ir suderintą važiavimą. Ji pritaiko amortizatorių, vairo sistemos darbą, pavarų perjungimo momentą (automatinė transmisija) prie vairuotojo pasirinkto važiavimo režimo: „Standard“’, „Sport“ ar „Tour“. Nauja važiavimo režimo valdymo programinė įranga – tai adaptyvios važiuoklės pagrindas. Ji nuolat analizuoja gaunamą informaciją ir atpažįsta individualų važiavimo stilių.

„Country Tourer“ – puikus pasirinkimas norintiems mėgautis moderniausiomis ryšio ir vairuotojo pagalbinėmis sistemomis, „Insignia“ erdvumu, individualiu stiliumi ir bekelės savybėmis. Nuotykiams pasirengęs universalas – puikus pasirinkimas „Insignia“ mėgėjams, propaguojantiems aktyvų laisvalaikį ir nebijantiems išraiškingos išvaizdos“, – sako Peteris Christianas Küspertas, „Opel“ pardavimo ir techninės priežiūros viceprezidentas.

Tvirta išorė, erdvus salonas: „Insignia“ kantri stiliaus mėgėjams

Naujojo „Insignia Sports Tourer“ formos išties nepriekaištingos. „Opel“ dizaino filosofija įgavo kitą lygį – jis sportiškas, elegantiškas ir stulbinančių linijų. Nauja lengvo svorio architektūra yra viena pagrindinių priežasčių, dėl ko automobilis tapo ypač vikrus ir manevringas. Visas šias savybes įgavo ir naujas „Country Tourer“. Tvirta išvaizda ir kiekvienam asmeniškai pritaikytas stilius naują modelį stumteli į „Insignios“ asortimento priekį. Nuo pat pradžių inžinieriai ir dizaineriai siekė šį modelį paversti išskirtiniu. Naujo „Insignia Country Tourer“ priekio linijos tikslesnės nei „Sports Tourer“. Iškilios priekinės grotelės ir siauri priekiniai žibintai vizualiai paplatina automobilį, o dėl sidabro spalvos kėbulo apačios apsaugų jis atrodo tvirtas. Dėl juodos spalvos kėbulo apačios ir ratų arkų apsaugos išvaizda įgauna dar daugiau patikimumo. Kaip ir priekyje, taip ir gale netrūksta užuominų apie nuotykius – dvigubas dujų išmetimo vamzdis, sidabro spalvos dugno apsauginė plokštė suteikia žemesnio ir platesnio automobilio įspūdį.

„Norėjome, kad naujas „Insignia Country Tourer“ būtų tvirtas ir patikimas, bet kartu skleistų „Opel“ dizaino filosofiją – vokiškas tikslumas ir skulptūriškas meniškumas, – sako Markas Adamas, dizaino viceprezidentas. – Tai tikras flagmanas, kuriame dera atletiškos formos ir bekelės savybės.“

„Insignia Country Tourer“ – naujasis „Opel“ flagmanas įveiks ir bekelęTiems, kurie ieško unikalios „Insignia“, „Opel“ netrukus pristatys naujieną – „Opel Exclusive“ paslaugą. Klientai savo „Insignia Country Tourer“ galės rinktis su įvairiausiomis spalvomis. Be įprastų spalvų, bus galima rinktis dar iš 15 papildomų atspalvių, tačiau ir tai dar ne viskas. „Opel Exclusive“ ekspertai bus pasiruošę sukurti spalvą pagal atneštą pavyzdį. Šios programos klientai taip pat galės rinktis iš skirtingų ratlankių dizaino ar salono skirtingų odos apdailos variantų ir taip pritaikyti automobilį savo skoniui. Tvirtas padidinto pravažumo naujas „Insignia Country Tourer“ yra praktiškas. Į bagažinę patekti visai paprasta ir galinių durų nereikės net paliesti. „Keyless Open & Start“ sistema leis bagažinės duris atidaryti kojos judesiu po galiniu buferiu. Dar vienas kojos judesys po buferiu uždarys duris. Tam, kad bagažo skyrius taptų 130 l talpesnis, net iki 1665 l, naują „Insignia Country Tourer“ galima bus užsisakyti su galinėmis 40/20/40 santykiu nulenkiamomis sėdynėmis ir pritaikyti bagažinę įvairaus dydžio kroviniui gabenti. Sėdynes galima nulenkti paspaudžiant mygtuką bagažo skyriuje.

Į standartinę įrangą įeinantys stogo skersiniai sustiprina nuotykių ieškotojo išvaizdą ir leis ant „Insignia Country Tourer“ stogo papildomai vežti 100 kg krovinį. Dėl 92 mm ilgesnės ratų bazės padidėjo erdvė salone, o tai ypač pajus sėdintys gale. Malonią atmosferą užtikrina vairuotojui pritaikytas salonas, AGR sertifikuotos aukščiausios kokybės priekinės sėdynės (sveikų nugarų kampanija) ir šildomos galinės kraštinės sėdynės. Priekinis stiklas ir vairas taip pat šildomi, todėl vaizdas bus nepriekaištingas, o rankos žiemą nešals.

Išskirtinės technologijos: saugumas, komfortas, įrenginių prijungimas

Kaip ir „Grand Sport“ bei „Sports Tourer“, „Insignia Country Tourer“ turi daug moderniausių technologijų ir vairuotojo pagalbinių sistemų, kurios suteikia aukštesnio lygio saugumą ir komfortą. Viena reikšmingiausių „Opel“ sukurtų technologijų neabejotinai tapo antros kartos novatoriška ir apdovanojimų pelniusi prisitaikanti IntelliLux® LED matricos žibintų sistema. Inžinierių patobulinta sistema turi 16 LED segmentų, integruotų kiekviename siauros formos priekiniame žibinte. Žibintuose taip pat suprojektuota aktyvios šviesos funkcija, kuri pagerina matomumą posūkiuose, o galingi LED moduliai užtikrina iki 400 m tolimesnį ilgųjų šviesų apšvietimą. „Head-up“ projekcinis ekranas ant priekinio stiklo, 360° kampu vaizdą rodanti kamera, pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) su avarinio stabdymo funkcija, išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimo sistema su vairo pasukimo funkcija, sistema, įspėjanti apie kliūtį važiuojant atbuline eiga, – tai dar keletas saugumą ir komfortą teikiančių funkcijų. Naujausios kartos „IntelliLink“ sistema, suderinama su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ programomis, leis naudotis pramogomis ir interneto prieiga. Išmanųjį telefoną galima ne tik susieti su automobilio informacine ir pramogine sistema, bet ir įkrauti be jokių laidų. Modernus asmeninis asistentas „OnStar“ taip pat bus prieinamas. Ši sistema leis naudoti dar daugiau paslaugų – nuo automatinio pranešimo apie eismo įvykį iki pagalbos pavogus automobilį. Taip pat bus galima naudotis kitomis naujomis paslaugomis, tarkime, užsisakyti viešbutį1 ar surasti vietą automobiliui pastatyti2. Visas paslaugas suteiks realūs „OnStar“ konsultantai.

1 Per booking.com. Bus reikalingas el. paštas ir kredito kortelė.

2 Per Parkopedia.

į puslapio viršų