loading

Riuselsheimas. Tai - automobiliai su papildomu „X-tra“. „Opel“ modelis „Mokka X“ populiarus mažų SUV segmente – Europoje jau parduota daugiau kaip 600 tūkst. vienetų. 2017 m. pradžioje „Opel“ pristatys naują krosoverį (CUV) vardu „Opel Crossland X“, kuris  kartu su „Mokka X“ pratęs vis kylančias sportiškų ir erdvių krosoverių pardavimo tendencijas. Naujo modelio pavadinimas atitinka automobilio charakterį.  

„Šiandien vis daugiau klientų nori įsigyti nedidelį, bet emocionalų automobilį “, – sako Tina Müller, „Opel Group“ rinkodaros vadovė. „Šiuos pirkėjų lūkesčius tikimės pateisinti naujuoju „Crossland X“ modeliu. Norime pasiūlyti išskirtinio dizaino automobilį, turintį visureigio privalumų, judrų mieste ir patikimą ilgose kelionėse. Tai automobilis žmonėms, kurie nori užmiesčio gyvenimo privalumais mėgautis mieste, augina pomidorus ir prieskonius soduose ir kuriems reikia daug erdvės važiuojant su vaikais apsipirkti.“

Nuo 2010 m. parduodamų visureigių ir krosoverių skaičius išaugo penkiskart. „Opel Crossland X“ suteiks naują impulsą sportiškų ir erdvių krosoverių segmente ir didins „Opel“ prekės ženklo augimo potencialą. 2017 m. „Opel“ su naujuoju CUV pagausins jau esamų automobilių nuo ADAM iki „Zafira“ asortimentą.

į puslapio viršų