loading
 • Visai naujas: nauja architektūra paverčia penktos kartos „Combo” idealiu šeimos automobiliu.
 • Pasirinkimui: ilgesnės ar trupesnės ratų bazės, 5 ar 7 sėdimosiomis vietomis.  
 • XXL: 597 l mažiausia ir 2693 l didžiausia erdvė bagažui gabenti.
 • Būdinga „Opel”: daugybė vairuotojo pagalbinių sistemų ir puiki informacijos-pramogų sistema. 
 • Geras matomumas: projekcinis ekranas ant priekinio stiklo ir 180° kampu rodanti galinė vaizdo kamera.
 • „Opel“ stilius: solidus ir ryškus dizainas, tipiški „Opel” dizaino priekiniai žibintai. 
 • Netrukus prekyboje: prekybos pradžia 2018 metų pirmoje pusėje, o pristatymas – antroje.  

Geriausias šeimos draugas – naujoviškas „Opel Combo Life”

Riuselsheimas.  „Opel” tęsia produktų pasiūlos kampaniją ir pristato naują, universalų šeimos automobilį  „Opel Combo Life”, turintį daugybė naujovių. Itin erdvus, praktiškas ir įvairiai pritaikomas, turintis dvejas arba vienerias stumdomas galines duris ir gali būti pasirenkamas dviejų skirtingų ilgių versijų – 4,40 m arba 4,75 m, kaip penkiavietis ar septynvietis.

Su naujuoju „Opel Combo Life” tapsite vietos komandos herojumi, keliaudami su septyniais komandos nariais ir visa jų įranga. O Jūsų auganti šeima galės mėgautis vaizdais pro panoraminį stiklinį stogą ir patogiai bei saugiai įsikurti individualiose galinėse sėdynėse su „Isofix” vaikiškų kėdučių tvirtinimo sistema. Neįtikėtinas erdvumas patiks ir Jūsų draugams, kurie pasiskolins naują „Opel Combo Life” kelionei į artimiausią švediškų baldų parduotuvę.

Tačiau labiausiai naujasis „Opel Combo Life” kilstelį šio segmento automobilių techninių ambicijų kartelę, todėl saugumas ir komfortas įgauną visai kitą lygį. Čia gausu naujų technologijų ir vairuotojo pagalbinių sistemų, gerai žinomų SUV ar kompaktinių automobilių segmentuose: vairuotojo mieguistumo įspėjimo sistema, 180 laipsniu kampu rodanti galinio vaizdo kamera, projekcinis „Head up display” ekranas ant priekinio stiklo, „IntelliGrip“ sistema, sumontuota komfortą užtikrinanti įranga, tokia kaip šildomos sėdynės, šildomas oda aptrauktas vairas. Naujasis „Opel Combo Life” patrauklus akiai, o ryškios proporcijos suteikia patikimą išvaizdą. Penktos kartos „Combo” konstrukcija paremta visiškai nauja architektūra, kuri leidžia išpildyti visus keleivių norus ir jaustis saugiai bei patogiai.

„Naujasis „Opel Combo Life” yra vienas pagrindinių modelių mūsų produktų pasiūlos kampanijoje. Jis tinkamas šeimai, yra universalus, erdvus, turintis daug modernių technologijų ir vairuotojo pagalbinių sistemų, kurios vairavimą daro saugesnį, o keliones malonesnėmis”, – sako Michaelis Lohschelleris, „Opel” generalinis direktorius. „Šis automobilis turi milžinišką potencialą plėsti prekės ženklo galimybes ir į mažų furgonų segmentą žengti su didele energija.”

Draugiškos, modernios technologijos ir pagalbinės sistemos

Naujasis „Opel Combo Life” gerokai padidina saugumą ir komfortą užtikrinančių funkcijų skaičių savo segmente, todėl jį paprasta palyginti su kompaktinės ar SUV klasės automobiliais. „Opel” identifikavo savo klientų norus, kurie pageidauja, kad visi šeimos nariai galėtų mėgautis aukštųjų technologijų teikiamomis privilegijomis, kurios yra naudingos važiuojant ir keliaujant kiekvieną dieną. 

Modernūs techniniai sprendimai apima:

 • Projekcinis „Head up display” ekranas ant priekinio stiklo visus svarbiausius važiavimo duomenis pateikia vairuotojo akių lygyje ant priekinio stiklo, todėl nereikės nukreipti žvilgsnio nuo kelio ir blaškyti dėmesio.  
 • Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema su automatinio avarinio stabdymo ir pėsčiųjų aptikimo funkcijomis[1] padės išvengti nelaimingų atsitikimų. Sistema ne tik įspėja garso ir vaizdo signalu, bet ir pradeda stabdyti automobilį jei vairuotojas nereaguoja, o priekyje esanti transporto priemonė sparčiai greitėja.  
 • „Opel Eye” priekinė kamera,  kuri dažnai užsakoma su kitais „Opel” modeliais pvz., „Astra”, „Corsa” ir „Mokka X”  renka ir apdoroja informaciją, kuri perduodama vairuotojo pagalbinėms sistemoms, pvz., kelio ženklų atpažinimo ar išvažiavimo iš eismo juostos sistemos.
 • Automatinė pastovaus greičio palaikymo sistema pritaiko reikiamą greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.
 • Išmani greičio nustatymo sistema įspės vairuotoją, kai bus nustatyta nauja greičio riba. Veikiant pastovaus greičio palaikymo sistemai, vairuotojui bus pranešta, apie galimybę koreguoti nustatytą greitį.
 • Vairuotojo mieguistumo įspėjimo sistema vertina vairuotojo manevrus ir vairavimo stilių ir pasiūlo daryti vairavimo pertraukėles jei tai būtina.  

Automobilio statymas patogesnis ir saugesnis:

 • „Flank Guard”[2] – tai naujovė „Opel” vairuotojo pagalbinių sistemų asortimente. Ši sistema padeda vairuotojui manevruojant mažu greičiu ir įspėja jei kelyje pasitaiko kliūčių (aukšti šaligatvio bortai, stulpeliai, sienelės ar kitos transporto priemonės). Ši sistema turi 12 jutiklių, kurie analizuoja aplinką ir esant susidūrimo pavojui įspėją vairuotoją garsiniu ir vaizdo signalu informaciniame ekrane.
 • Panoraminė galinė kamera padidina matymo kampą gale iki 180 laipsnių, todėl vairuotojas geriau mato kitus eismo dalyvius abiejose automobilio pusėse.
 • Išmani automobilio statymo sistema „Advanced Park Assist palengvina automobilio statymą. Ši sistema identifikuoja automobiliui tinkamą pastatyti vietą ir ne tik pastato automobilį, bet ir išvažiuoja iš jos. Abiem atvejais, vairuotojui tereikia naudotis pedalais ir perjungti pavaras.

Nuotykių ištroškusios šeimos, kurios nebijo išsukti iš kelio ir leistis vieškeliais, tikrai neturėtų nerimauti, nes siūlomi sprendimai:

 • „IntelliGrip” traukos sistema – tai papildomai užsakoma elektroninė sistema užtikrinanti sukibimą ir paskirsto sukimo momentą priekiniams ratams, leidžia ratams prasisukti, jei tai būtina, sureguliuoja automatinės transmisijos darbą.  Užtikrinamas išskirtinis sukibimas ir stabilumas „Combo Life” važiuojant bet kokia danga: sniegu, purvu, smėliu ar šlapiu keliu.

Žiemos kelionės tapo dar malonesnės nes siūloma:

 • Šildomas oda aptrauktas vairas – tai unikalu šiame segmente, o „Combo Life” vairuotojui nereikės jaudintis dėl šąlančių rankų.
 • Šildomos priekinės sėdynės neleis sušalti ir padidins komfortą keliaujant.
 • Papildomas šildytuvas veikia nepriklausomai ar variklis įjungtas ir prišildo saloną dar prieš leidžiantis į kelionę. Papildomo šildytuvo įjungimo laiką galima nustatyti ir valdyti nuotolinio valdymo pulteliu.

„Combo Life” siūlo ir „Opel’ būdingą, modernią informacijos-pramogų sistemą, turinčią 8 colių spalvotą ekraną ir suderinama su „Apple CarPlay” ir „Android Auto”. Keleiviams džiaugsmo suteiks įrengtos įvairios nešiojamų įrenginių įkrovimo galimybės. USB jungtys priekinėje ir antroje eilėje, leis pakrauti telefonus ir kompiuterį, o vaikai galės žiūrėti savo mėgstamą „YouTuber“. Priekyje sėdintis keleivis savo kompiuterį galės pakrauti įrengtame 230V įkrovimo lizde priekyje. Be to, su sistema suderinami išmanūs telefonai gali būti pakrauti belaidžiu, indukciniu būdu.

Draugiškas šeimai: erdvus, komfortiškas, universalus

Geriausias šeimos draugas – naujoviškas „Opel Combo Life”Dar daugiau aukštųjų technologijų sprendimų, kurie siūlomi su kitais „Opel“ produktais, galimi ir su naujuoju „Combo Life”. Naujokas siūlomas dviejų skirtingų ilgių – 4,4 m standartinė ir papildomai 35 cm ilgesnė versijos, su dvejomis slankiojančiomis durimis gale. Abu ilgio variantai yra 1,8 m aukščio, galima rinktis penkiaviečius ar septynviečius, kuriuose bus erdvu didelei šeimai ir jų augintiniams.

„Opel Combo” šeimininkams didelį kiekį bagažo ar sporto įrangą atostogoms gabenti nebus sudėtinga. Standartinio ilgio, 5 vietų automobilyje mažiausia bagažo erdvė – 597 l, o tai reškia, kad visi šeimos nariai, net ir gyvūnai atostogoms galės vežtis savo mėgstamus daiktus. Jeigu reikia dar daugiau erdvės, galima rinktis ilgesnės ratų bazės versiją, kurioje galima vežti iki 850 l tūrio bagažą[3].

Tačiau „Combo Life” ne tik erdvus ir patogus visai šeimai, jis tinkamas ir kaip nedidelis furgonas. Nulenkus galines sėdynes, standartinės versijos bagažo skyrius padidėja tris kartus, iki 2126 l, todėl dviračius ar didesnę turistinę įrangą bus galima gabenti be jokio vargo. Ilgesnėje „Combo Life” versijoje, sulanksčius galines sėdynes, vietos bagažui suformuojama dar daugiau – net 2693 l4. Be to, inžinieriai pagalvojo ir apie tuos, kurie norės gabenti itin ilgus daiktus. Nulenkus priekinę keleivio ir galines sėdynes, salone bus galima vežti ilgus daiktus, pvz. banglentes, plokščias baldų pakuotes. Dar viena protinga inžinierių idėja - įmontuotas specialus langas bagažinės dangtyje, todėl ilgą krovinį gabenti bus dar patogiau. Tokie sprendimai siūlomi aukščiausios klasės SUV segmente.

Geriausias šeimos draugas – naujoviškas „Opel Combo Life”Antros eilės sėdynės abejose versijose taip pat leis patenkinti individualius poreikius. Klientai gali rinktis standartines antros eilės 60/40 santykiu sulankstomas sėdynes ar tris individualias sėdynes, kurios patogiai gali būti išskleidžiamos iš bagažinės[4]. Abejose versijose sėdynės standartiškai turi „Isofix” vaikiškų kėdučių tvirtinimo sistemas, todėl bus galima tvirtinti net 3 vaikiškas kėdutes, kas yra gana reta. Be to, kiekviena sėdynė viršuje turi viršutinio diržo tvirtinimo įtaisą, kuris leis dar tvirčiau pritvirtinti kėdutę ir sumažinti jos nestabilumą priekinio susidūrimo atveju ir taip išvengti sužalojimų. Patogų patekimą į saloną užtikrina slankiojančios durys.  

Nesvarbu kas keliauja ant galinių sėdynių, tiek vaikai, tiek suaugusieji gali mėgautis nuostabiais vaizdas per papildomai užsakomą panoraminį stiklinį stogą. Toks stogas leis stebėti žvaigždes ar džiaugtis saulės spinduliais, ir jei jie taps per kaitrūs, stogą galima uždengti elektra valdoma apsauga nuo saulės. Ji veikia mygtuko paspaudimu įrengtu konsolėje lubose.

Geriausias kelionių draugas

Geriausias šeimos draugas – naujoviškas „Opel Combo Life”„Combo Life” salone universalumą padidina protingai įrengtos daiktadėžės, o tai šiame segmente yra naujas standartas. Didelė centrinė konsolė priekyje leis pasidėti 1,5 l gėrimo buteliuką, išmanųjį telefoną, piniginę ar net planšetinį kompiuterį. Be to, priekyje ir gale sėdintys keleiviai gali naudotis didelėmis dėtuvėmis duryse. Keleiviai gale savo planšetinius kompiuterius gali saugiai laikyti priekinėse sėdynėse įrengtose dėtuvėse-kišenėse, o vairuotojas ir šalia jo esantis keleivis savo daiktus gali pasidėti viršutinėje ar apatinėje daiktadėžėse. Viršutinė daiktadėžė idealiai tiks didesniems daiktams, kadangi keleivio saugos oro pagalvė įrengta stoge. Tačiau, tai dar ne viskas. Pasirinkus „Combo Life” su papildomai užsakomu panoraminiu stikliniu stogu, standartiškai bus montuojama patogi centrinė daiktadėžė su LED apšvietimu. Be to, šioje konfigūracijoje bus įrengta 36 l talpos dėžė virš bagažinės skyriaus dangčio. Taip sukuriama dar viena  erdvė daiktams, kuri paprastai nenaudojama (kai bagažinė nėra pakrauta iki pat stogo). Šioje dėžėje bus patogu gabenti drabužius, knygas, smulkesnius vaikų žaislus. Dėžę pasiekti paprasta atidarius bagažinės duris, ar per papildomai integruotą langą integruotą bagažinės duryse ir, žinoma, per slankiojančias duris šone.  

Jeigu prireikia dar daugiau vietos ir reikia vilkti nedidelę priekabą (priekabos apkrova iki 1500 kg), ją tvirtinti galima prie papildomai įrengiamo nuimamo vilkimo kablio. Kad užtikrinti stabilų priekabos vilkimą bet kokiu oru, papildomai įrengiant vilkimo kablį, priekabos stabilumo kontrolės sistema „Trailer Stability Control“ (TSC) įrengiama standartiškai. Papildoma ESP funkcija stabilizuoja priekabos svyravimus arba stabdo automobilį, jei tai būtina. Jei šių priemonių nepakanka stabilizuoti automobilio, sistema dar labiau sumažina variklio sukimo momentą ir pradeda stabdyti automobilį, kad kuo greičiau  būtų atstatytas stabilumas.  

Draugiška išvaizda: subalansuotas, tvirtas, patikimas  

Geriausias šeimos draugas – naujoviškas „Opel Combo Life”Naujas „Combo Life” ne tik išsiskiria naujausiomis technologijomis, bet ir išskirtine erdve,  universalumu, o proporcijos traukia akį. Palyginti su kitais šio segmento automobiliais, jis turi trumpesnį priekį ir aukščiau montuojami variklio dangčiu. Todėl „Combo Life” atrodo labiau subalansuotas, tvirtas ir patikimas. Priekyje akivaizdžiai matomos „Opel“ būdingos skulptūriškų formų detalės, pabrėžiančios tikslumą ir solidumą. Aukščiau įmontuotas dangtis papuoštas dvejomis linijomis, kurios nuo stiklo nusidriekia iki priekyje dominuojančių variklio grotelių. LED dienos žibintuose atsispindi „Opel” dizainui būdingos sparno formos. Tokios pat formos yra ir chromuotos juostos ant priekinių grotelių, o jų centre puikuojasi „Opel“ žaibo ženklas. Tvirtos ratų arkos sujungtos šoniniais elementais kėbulo apačioje, „Opel Combo Life” suteikia dar daugiau solidumo. Automobilio gale išryškėja linijos pabrėžiančios vertikalų dizainą ir automobilio praktiškumą.  

Projektuojant saloną, vairuotojui skirta ergonomika turėjo lemiamą vaidmenį, todėl salono priekis įrengtas taip, kad vairuotojas patogiai rastų visus valdiklius. Centrinė konsolė suskirstyta į tris zonas. Viršutinė dalis skirta informacijos ir pramogų sistemoms valdyti. Žemiau vairuotojas ras šildymo, ventiliacijos valdiklius, o apačioje yra vieta patogiai pasidėti 0,5 l gėrimo buteliukui. Chromo akcentai ant oda aptraukto vairo, durų rankenėlių ir vėdinimo angose, papildo išskirtinį automobilio charakterį.

„Opel Combo Life” klientai galės rinktis iš gausaus turbininių benzininių ir dyzelinių variklių asortimento. Agregatai dera su penkių ar šešių laipsnių mechaninėmis transmisijomis ir pirmą kartą šiame segmente su aštuonių laipsnių automatine transmisija.  

 

[1] Veikia automatiškai važiuojant 5-85 km/h greičiu. Nuo 5 iki 30 km/h stabdymo indeksas mažinantis smūgio poveikį yra 0,9 g. Nuo 30 iki 85 km/h sistema sustabdo automobilį iki 22 km/h. Vėliau vairuotojas turi stabdyti pats, norėdamas dar labiau sumažinti greitį.

[2] Veikia važiuojant mažiau nei 10km/h

[3] Išmatuota iki galinių sėdynių atlošo viršutinio krašto.

[4] Nuo 2019 m.

į puslapio viršų