loading
  • „Euro NCAP” saugumo bandymuose ir naujas „Grandland X”. 
  • Automatinio avarinio stabdymo ir vairuotojo mieguistumo įspėjimo sistemas galima užsisakyti papildomai.
  • „OnStar” kelionės metu leis jaustis ramiai ir saugiai. 

Penkios „Euro NCAP” žvaigždutės naujam „Opel Grandland X”Riuselsheimas. Naujų automobilių saugumo bandymų organizacija „Euro NCAP“ atliktuose bandymuose penkiomis saugumo žvaigždutėmis įvertino naują kompaktinio dydžio SUV „Opel Grandland X“. Tokie rezultatai gauti įvertinus keturis saugumo aspektus – suaugusiųjų keleivių saugumas, keleivių vaikų saugumas, pėsčiųjų saugumas ir saugumo įranga. „Euro NCAP“ taip pat vertino automatinę avarinio stabdymo sistemą, kurią „Grandland X“ klientai gali užsisakyti papildomai. Organizacija šią sistemą po bandymų įvertino teigiamai.

Be automatinės avarinio stabdymo sistemos, su „Opel Grandland X“ bus galima rinktis ir kitų moderniausių aukščiausios klasės vairuotojo pagalbinių ir saugumo sistemų. Pvz. vairuotojo mieguistumo nustatymo sistema nustatys vairuotojo mieguistumo požymius ir duos įspėjamąjį signalą, primindama apie reikalingas pertraukas ilgos kelionės metu.

Greitai augančioje SUV rinkoje „Opel“ pristatys ir kitą išskirtinę funkciją – neakinančius AFL LED priekinius žibintus, kurie automatiškai prisitaiko prie bet kokios situacijos, o važiavimą naktį pavers ryškų kaip dieną.

Ramesnį ir sklandesnį vairavimą užtikrins „OnStar” sistema. Ši sistema ne tik pagelbės pavogus automobilį, bet taip pat leis mėgautis asmenine Wi-Fi interneto prieiga[1] ir kitomis „OnStar“ asistento paslaugomis, pvz. pavargęs vairuotojas galės rezervuoti viešbutį[2] ar paprašyti surasti vietos automobiliui pastatyti[3]. Įvykus nelaimingam atsitikimui, asmeninės pagalbos sistema automatiškai susisieks su keleiviais esančiais automobilyje, ir tai bus realus konsultantas, o ne automatinis atsakiklis.

[1] Norint naudotis „OnStar“ paslaugomis  reikalinga prieiga „OnStar Europe“ Ltd. Wi-Fi prieigos taškui reikalingas mobilaus ryšio operatorius. Esant mobiliojo tinklo aprėpties zonoje, galimos visos „OnStar“ paslaugos, kurios yra nemokamos 12 mėn. nuo automobilio pristatymo ar pradėjus naudotis šiomis paslaugomis. Mokesčiai taikomi pasibaigus bandomajam laikotarpiui. Daugiau informacijos: www.opel.lt/onstar

[2] Per Booking.com”. reikalingas el. paštas ir kredito kortelė.

[3] Per „Parkopedia”.

į puslapio viršų