loading

Penkios „Euro NCAP” žvaigždutės skirtos „Opel Crossland X”Riuselsheimas. Automobilių saugumo bandymų organizacija „Euro NCAP”, savo naujausiuose tyrimuose skelbia skyręs penkias saugumo žvaigždutes naujajam krosoveriui „Opel Crossland X”. Rezultatai gauti bandymuose įvertinus keturias saugumo kategorijas:  suaugusiųjų keleivių saugumą, keleivių vaikų saugumą, pėsčiųjų saugumą ir saugumo įrangą.  Ypač palankiai  atsiliepta atlikus „Crossland X” suaugusiųjų ir vaikų keleivių šoninio smūgio bandymus, o jų metu surinktas maksimalus saugumo taškų skaičius.

Be standartinės saugumo įrangos, tokios kaip vairuotojo mieguistumo įspėjimo ir  išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimo sistemų, su naujuoju „Opel Crossland X” bus galima rinktis ir kitas moderniausias aukščiausios klasės vairuotojo pagalbines ir saugumą užtikrinančias sistemas, pvz. priekinio susidūrimo su pėsčiuoju ir automatinio stabdymo sistema, vairuotojo mieguistumo nustatymo sistema, inovatyvūs LED priekiniai žibintai, 180 laipsnių kampu rodanti panoraminė galinė kamera, nematomos kliūties šone įspėjimo sistema – tai tik keletas saugumą užtikrinančios įrangos pavyzdžių.

Ryškių ir kompaktiškų formų išorėje, tačiau erdvus ir universalus viduje, dviejų modernių atspalvių kėbulu, toks krosoveris tikrai traukia akį. „Opel Crossland X” nuo kovo mėn. jau spėjo sužavėti 70 tūkst. klientų Europoje.

į puslapio viršų