loading
  • Šiandien: elegantiškas ir atletiškas siluetas įžvelgiamas net ir maskuotėje
  • Rytoj: „Opel“ flagmanas su naujausiomis technologijomis ir nauja architektūra
  • Kovas: pasaulinė premjera 2017 m. Ženevos automobilių parodoje

Riuselsheimas. Naujas „Opel Insignia Grand Sport“ modelis žengia paskutinius plėtros žingsnius. 

 Nors naujos kartos „Opel“ flagmanas dar vis slepiamas nuo smalsių žvilgsnių, penkerių durų sedano dydis ir kontūrai jau aiškūs. „Opel Insignia Grand Sport” paremtas absoliučiai nauja architektūra, ratų bazė yra ilgesnė 9 cm. Palyginti su dabartine „Insignia“, naujasis modelis ilgesnis 5,5 cm, beveik centimetru platesnis ir trimis centimetrais žemesnis. Tokios proporcijos suteikia naujos kartos „Opel“ flagmanui dar daugiau atletiškų bruožų. „Insignia Grand Sport” ne tik atrodo sportiškas – jis toks ir yra. Visas sąrašas inžinerinių sprendimų buvo taikomas siekiant sumažinti svorį. Naudojant lengvo svorio medžiagas, naujos kartos modelis sveria net 175 kg mažiau. Optimalus išdėstymas užtikrino erdvų saloną, kuriame gausu aukščiausio lygio technologijų. „Vardas „Opel Insignia Grand Sport“ daug  ką pasako. Jame atsispinti „Monza Concept“ dinamika ir didinga „Opel Kapitan“, „Admiral“ ir „Diplomat“ klasika, – sako „Opel Group“ vadovas dr. Karlas-Thomas Neumannas.

 – Ateities flagmano naujos proporcijos, elegancija, lengvumas ir sportiškumas formuoja patrauklų derinį.“

Su „Insignia Grand Sport“ kompanija „Opel“ savo veiklos istorijoje pradeda naują etapą. 2008 m. prasidėjo nauja „Opel“ dizaino, kuris buvo ypač sėkmingas, era. Iki šiol jau parduota daugiau nei 900 tūkst. „Insignia“ automobilių, o 2009 m. šis modelis buvo išrinktas metų automobiliu. 2013 m.

 Frankfurto automobilių parodoje „Opel“ atskleidė savo ateities viziją – „Monza Concept“, lengvos konstrukcijos, atletišką, efektyvų, su geriausiomis interneto ryšio galimybėmis, koncepcinį modelį. Naujas „Astra“, kuris 2016 m. taip pat laimėjo metų automobilio titulą, „kopijuoja“ savo partnerio sėkmės istoriją. „Opel“ bendrovė pristatydama „Insignia Grand Sport“ tiki šio naujo modelio sėkme. Tai, kas buvo pradėta kompaktiško dydžio naujausios kartos „Astros“ modelyje, tęsiama „Insignia Grand Sport“, tačiau kitu lygmeniu. Naujoko akivaizdžiai didesnė išorė ir vidus, erdvė salone užtikrina aukštesnį komforto lygį. Naujausios technologijos ir modernus automobilis dar labiau sustiprina „Opel“ siekį, kad novatoriški sprendimai būtų prieinami didesnei auditorijai. „Insignia Grand Sport“ – alternatyva prabangaus ir brangaus segmento automobiliams. Oficiali „Opel Insignia Grand Sport“ pasaulinė premjera įvyks 2017 m. kovą Ženevos automobilių parodoje.
į puslapio viršų