loading
  • „Grandland X”: dinamiškas ir erdvus visureigis.
  • „Insignia GSi”: specialus modelis sportinių automobilių ekspertams.
  • „Insignia Country Tourer”: stilingas bekelės dizaino automobilis nuotykiams.
  • „Opel Exclusive”: programa skirta bet kokiam skoniui patenkinti.
  • „Vivaro Tourer” ir daugiau: prabangus furgonas iš „Opel”.
  • Visa tai parodoje: 8,0 salėje, D09 stende, spaudos konferencija rugsėjo 12 d., 9:10 - 9:25 val.

Metas pasirodymui: „Opel” pasaulinė premjera tarptautinėje automobilių parodojeRiuselsheimas/Frankfurtas. „Opel” susijungęs su PSA grupe ir naujuoju šūkiu – „Ateitis kiekvienam”, siekia tapti lyderiu Europoje. 67-os tarptautinės automobilių parodos lankytojai rugsėjo 14 – 24 dienomis, pirmieji išvys visas naujienas. 8,0 salėje, D09 stende bus pristatyti naujausi modeliai su žaibo ženklu.    

Pagrindinė parodos naujovė – „Opel” drauge su PSA grupe sukurtas naujas modelis „Opel Grandland X”, kurio kūryba prasidėjo nuo balto popieriaus lapo. Dinamiškas, nuotykiams pasirengęs siluetas, aukščiausios technologijos, SUV būdingi bruožai, didelė erdvė 5 keleiviams ir jų bagažui – visa tai ypač konkurencinga sparčiai augančiame SUV segmente. Sekanti premjera – tai naujas „Insignia GSi” su itin tikslia važiuokle ir trečia naujiena, tai „Insignia Country Tourer”, kuri taip pat kels susižavėjimą.

Kai „Insignia GSi” trauks sportinių automobilių entuziastų dėmesį, o „Country Tourer” skirtas gerbėjams ieškantiems praktiško, bekelės dizaino automobilio.

Abiejuose modeliuose montuojama išmani visų varomųjų ratų sistema su sukimo momento paskirstymo funkcija – kas yra unikalu šiame segmente. Entuziastai ieškantys unikalaus

„Opel“, nenusivils nauja „Opel Exclusive” programa.
„Opel” pristatys ir naujuosius „Vivaro” modelius, tame tarpe ir „Vivaro Tourer” – universalią ir patogią keleivių vežimo versiją. Pavyzdžiui, „Vivaro Tourer” su pasukamuoju, sėdimuoju suoleliu ar atskirai pastumiamomis sėdimomis vietomis antroje eilėje, sulankstomu stalu, gali pavirsti prabangia ir praktiška verslo klasės poilsio erdve.

Visos naujienos bus pristatytos spaudos konferencijoje, kurioje dalyvaus „Opel” vadovas Michaelis Lohschelleris, antradienį, rugsėjo 12 d. 9:10 - 9:25 val.

Naujas „Opel” prekės ženklo šūkis – „Ateitis kiekvienam”, tai kompanijos pažadas ir įsipareigojimas. Mūsų produktai šį įsipareigojimą įvykdys. Premjera tarptautinėje automobilių parodoje įrodo, kad „Opel“ naujausias technologijas padaro prieinamas vis didesniam klientų skaičiui. Su modeliu „Opel Grandland X” įžengiame į naują rinką, kuri vis labiau tampa konkurencinga. Apsilankykite „Opel“ stende ir ten išvysite save“. – sako „Opel“ vadovas Michaelis Lohschelleris.

„Opel Grandland X”: dinamiškas kompaktiškas SUV augančiame segmente

Metas pasirodymui: „Opel” pasaulinė premjera tarptautinėje automobilių parodojeModernios ir dinamiškos linijos, išskirtinis bekelės dizainas, aukštesnė sėdėjimo pozicija, dėl ko pagerėja matomumas, iškirtinės technologijos ir didelė erdvė 5 keleiviams – tai naujasis „Opel Grandland X”. Modernių vairuotojo pagalbinių ir komfortą užtikrinančių sistemų asortimentą sudaro: prisitaikanti greičio palaikymo sistema su pėsčiųjų aptikimo funkcija, automatinio avarinio stabdymo sistema, vairuotojo mieguistumo lygio nustatymo, moderni automobilio statymo sistema ir 360° vaizdo kamera – tik keletas pavyzdžių.

„Opel“ naujame „Grandland X“ taip pat pristato savo lyderiaujančią technologiją – prisitaikančius (AFL) LED priekinius žibintus. „Grandland X“ pirmiausia siūlo saugų važiavimą bet kokiu sezonu ir, bet kokiais keliais. Papildomai užsakoma elektroninė „IntelliGrip” traukos sistema, užtikrins išskirtinį sukibimą ir stabilumą važiuojant įvairia danga: sniegu, purvu, smėliu ar šlapiu keliu. AGR sertifikuotos ergonominės sėdynės (sveikų nugarų kampanija), šildomas vairas, priekinės ir užpakalinės sėdynės, o bagažinės atidarymo sistema be rankų, tiesiog kojos judesiu po buferiu, užtikrina išskirtinį komfortą.  Be „Opel“ būdingų stiliaus detalių, „Grandland X“ vairuotojas ir keleiviai galės mėgautis asmenine interneto prieiga su naujos kartos „IntelliLink“ sistema (suderinama su „Android Auto” ir „Apple CarPlay”) ir paslaugų asistento „OnStar“ su Wi-Fi prieigos tašku[1] paslaugomis, kurios dabar dar įvairesnės. Pvz., bus galima užsisakyti viešbutį[2] ar rasti vietą automobiliui pastatyti[3].

Su puikia įranga, 4,48 m ilgio „Grandland X” – tai trečiasis „Opel X” šeimos narys, pasirodysiantis greitai augančiame SUV segmente. Nuo 2010 metų kompaktinio dydžio visureigių segmentas išaugo 7 procentais. Taip pat, „Grandland X“ padidins „Opel“ produktų asortimentą viename populiariausių kompaktinių automobilių segmente.  

„Opel Insignia GSi”: aštrių linijų sportinis automobilis tikram malonumui

Metas pasirodymui: „Opel” pasaulinė premjera tarptautinėje automobilių parodojeAštresnių linijų, tikslesnis ir efektyvesnis. Naujasis „Opel Insignia GSi“ sportinis sedanas skirtas tiems, kas ieško išskirtinumo. Tai automobilis vairuotojams, kurie nori mėgautis vairavimu bet kokiame kelyje. Dinamiška, prie vairavimo stiliaus ir kelio sąlygų prisitaikanti „FlexRide“ važiuoklė ir „Michelin Pilot Sport 4” padangos „apautos“ ant 20 colių ratlankių užtikrina gerą sukibimą su kelio danga. Visų varomųjų ratų sistema su sukimo momento paskirstymo funkcija, kas yra unikalu šiame segmente, dar tiksliau reaguoja į vairo pasukimus ir užtikrina naujojo „Opel Insignia GSi“ trauką ir stabilumą posūkiuose. Naujos 8 laipsnių automatinės transmisijos pavaras galima perjungti svirtelės pagalba ant vairo. Tipiškas naujos kartos „Insignia” derinys yra nedidelis automobilio svoris, žemas svorio centras ir 2,0 l variklis su turbina. Visa tai užtikrina gerą automobilio galios ir svorio santykį.

Naujas „Insignia GSi“  Nordschleife vienu Niurburgringo lenktynių trasos ratu pralenkė   žymiai galingesnę ankstesnės kartos „Insignia OPC“, – po automobilio bandymų pripažino  Volkeris Strycekis, „Cars & Motorsport“ vadovas. Viena to priežasčių tai, jog naujasis modelis net 160 kg lengvesnis nei „Insignia OPC 2,8 V6 Turbo“. Tikras atletas.

Šios automobilio savybės nusipelno ir atitinkamo eksterjero įvaizdžio. Didelės chromuotos oro įsiurbimo angos priekyje ir tikslios formos galinis oro aptakas užtikrina užpakalinės automobilio dalies prispaudimą prie kelio – vaizdas atitinka našumą. Odinės AGR sportinės sėdynės (specialiai sukurtos „GSi“), oda aptrauktas sportinis vairas ir aliuminio pedalai – papildomi sportinio automobilio elementai.

„Opel Insignia Country Tourer”: tvirtas kėbulas, komfortiškas salonas

Metas pasirodymui: „Opel” pasaulinė premjera tarptautinėje automobilių parodojeNaujas „Opel Insignia Country Tourer” pasirodys Frankfurto automobilių parodoje. Šis „Insignia“ šeimos variantas trauka dėmesį stilinga ir žavia išvaizda. Sidabro spalvos apsauginės plokštės ir juodos viso kėbulo apačios apsaugos bei ratų arkos suteikia stabilaus, patikimo automobilio išvaizdą. Dvigubas dujų išmetimo vamzdis, sidabro spalvos dugno apsauginės plokštės suteikia žemesnio ir platesnio automobilio įspūdį. 20 mm aukštesnė prošvaisa, moderni visų varomųjų ratų sistema su sukimo momento paskirstymo funkcija ir nauja penkių svirčių galinė pakaba pateisins visus lūkesčius tų, kurie su „Insignia Country Tourer“ iš asfaltuoto kelio pasuks į bekelę.

Naujasis „Insignia Country Tourer” turės begale praktiškų savybių, tokių kaip papildomai užsakomas bagažinės dangčio atidarymo sistema vien tik kojos judesiu, į standartinę įrangą įeinantys stogo skersiniai ir kitos modernios pagalbinės sistemos suteikiančios komfortą, saugumą ir prisijungimo galimybes.

„Opel Exclusive”: pavers automobilį unikaliu

Paskelbus Ženevos automobilio parodoje, Frankfurte bus pirmą kartą atskleistas „Insignia” modelis su išskirtine „Opel Exclusive” apdaila. Klientai savo „Insignia Country Tourer“ galės rinktis įvairiausių spalvų. Be įprastų spalvų, bus galima rinktis dar iš 15 papildomų atspalvių, tačiau ir tai dar ne viskas. „Opel Exclusive“ ekspertai po kelių mėnesių bus pasiruošę bet kokią spalvą – ar tai bus dukros akių spalva, ar senovinio automobilio esančio garaže atspalvis – viską bus galima pritaikyti kiekvienam klientui individualiai.

Įprastai „Insignia“ modeliai turi daug chromuotų detalių, o išskirtinis „High Gloss Black” apdailos rinkinys suteikia „Exclusive” sportiško automobilio išvaizdos – juodos blizgančios grotelių juostos, langų ir išorinių veidrodėlių apdaila ir dar daugiau. Šios programos klientai taip pat galės rinktis iš skirtingų ratlankių dizaino ar salono skirtingų odos apdailos variantų, dekoro elementų ir taip pritaikyti automobilį savo skoniui. Kiekvienas „Insignia“ su „Exclusive“ apdaila turės ir kitų novatoriškų funkcijų: „Navi 900 IntelliLink” su 8 colių spalvotu lietimui jautriu ekranu, „IntelliLux LED®“ matricos žibintų sistemą, nuo saulės karščio apsaugantį stiklą.

„Opel Vivaro Tourer”: patogus ir didelis furgonas verslui ir atostogoms

Metas pasirodymui: „Opel” pasaulinė premjera tarptautinėje automobilių parodojePaskutinė, tačiau ne mažiau svarbi naujiena – tai keleivinis furgonas „Vivaro Tourer” ir dar vienas naujas „Vivaro” bus pristatyti Frankfurto parodoje. Turintis daug įvairių konfigūracijų ir versijų, „Vivaro“ tapo itin populiariu „Opel“ komerciniu automobiliu. Su nauju, universaliu ir patogiu keleiviniu variantu, daugiafunkcinis furgonas pradės naująjį etapą. Pirmos klasės įranga ir patogumas, toks pat kaip ir keleiviniame automobilyje, įvairios sėdynių konfigūracijų galimybės, inovatyvios technologijos ir vairuotojo pagalbinės sistemos, tokios kaip pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu, įrengiama kaip standartinė įranga.

Keleiviai salone visuomet jausis patogiai. Naujas „Vivaro Tourer“ užtikrins kelionę pirma klase. Antros eilės sėdynės turi palengvinto įėjimo funkciją ir jas galima pasukti 180 laipsnių kampu. Erdvus furgonas taps dar patogesniu papildomai jį užsakius su dvejomis 360 laipsniu besisukančiomis sėdynėmis ir su sulankstomu staliuku. Nešiojamą kompiuterį ar kitą įrenginį bus paprasta pajungti per USB ar pakrauti 220 V lizde. Interjerą puošia LED apšvietimas. „Vivaro Tourer” išsiskiria eksterjeru, o vaizdą dar labiau paryškina blizgios durų ir galinių durų rankenos, tamsinti langai ir 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai.

[1] Norint nauditis „OnStar” paslaugomis, reikalinga prieiga prie „OnStar Europe” Ltd. „Wi-Fi” prieigos taškui reikalingas mobilaus ryšio operatorius. Po bandomojo laikotarpio gali būti taikomi tam tikri mokesčiai. Mobilaus ryšio aprėpties zonoje galimos visos paslaugos. Daugiau informacijos www.opel.lt/onstar.

[2] Per Booking.com. Reikalingas el. paštas ir kredito kortelė. 

[3] Per Parkopedia

į puslapio viršų