loading
  • Tikra tendencija: naujas dinamiškas ir kompaktiškas SUV sparčiai augančioje rinkoje.
  • Tikrai prašmatnus: stilingas, sportiškų linijų ir ryškių proporcijų „Opel“.
  • Tikrai erdvus: daug erdvės nuotykių ištroškusiems keleiviams ir jų bagažui.
  • Tikrai puikiai valdomas: „Grip Control“ užtikrina maksimalų stabilumą bet kokiomis sąlygomis.
  • Tikrai apgalvotas: automatinė avarinio stabdymo, pėsčiųjų aptikimo ir mieguistumo nustatymo sistemos.
  • Tikrai sumanus: AFL prisitaikantys LED priekiniai žibintai.
  • Tikrai artimas: trečiasis „Opel X“ šeimos narys po „Mokka X“ ir „Crossland X“.

Riuselsheimas. Sportiškas charakteris ir nuotykių dvasia: modernus, dinamiškų linijų, žavinga bekelės automobilio išvaizda, aukštesnė sėdėjimo pozicija, užtikrinanti geresnį matomumą, – visa, kas būdinga visureigiams. Naujasis „Opel Grandland X“ siūlo geriausias technologijas, didelę erdvę penkiems nuotykių ištroškusiems keleiviams, daug vietos jų bagažui ar sporto įrangai vežti. Visos šios savybės paverčia „Opel“ naujoką rimtu varžovu klestinčiame visureigių segmente. Vien kompaktiškos klasės SUV segmentas nuo 2010 m. iki šių dienų išaugo nuo 7 iki 20 proc.

4,48 m ilgio sportiškos išvaizdos „Grandland X“ pasižymi kompaktiškomis proporcijomis. Galima dviejų spalvų apdaila kompaktiškam SUV suteiks savitą stilių. „Opel Grandland X“ pasauliui bus pristatytas tarptautinėje automobilių parodoje Frankfurte rugsėjo 14–24 dienomis.

Naujas SUV: atletiškų ir drąsių formų „Opel Grandland X“Idealiai sukomplektuotas ir pozicionuotas naujasis „Grandland X“, pasirodysiantis rinkoje rudenį;  bus jau trečiasis „Opel X“ šeimos narys. Jis prisijungs prie „Opel Crossland X“ ir geriausiai parduodamo „Opel Mokka X“, kurių kėbulas už naujoko yra bent 20 cm trumpesnis. Taip pat „Grandland X“ padidins „Opel“ produktų asortimentą viename populiariausių kompaktinių automobilių segmente – nuo „Astra“ iki „Zafira“.  

„Stilingas naujokas „Opel Grandland X“ pasirengęs užkariauti augančią visureigių rinką. Po šiuo vardu slepiasi nuotykiai, nepriklausomybė ir prabanga. Sportiško dizaino „Grandland X“ atrodo fantastiškai, todėl nauji pirkėjai tikrai liks sužavėti šio „Opel“ prekės ženklo. Be SUV būdingų savybių, jame įdiegtos naujausios technologijos, todėl vairavimas tampa ne tik malonesnis, bet svarbiausia – saugesnis. „Opel“ rinkoje pristatys kietą SUV – „Grandland X“ su „aš noriu tokį turėti“ faktoriumi“, – sako „Opel“ CEO dr. Karlas-Thomas Neumannas.

„Grandland X“ įdiegtos moderniausios vairuotojo pagalbinės ir komfortą užtikrinančios sistemos, o kai kurios iš jų pirmą kartą šioje klasėje: prisitaikanti greičio palaikymo sistema su pėsčiųjų aptikimo funkcija, automatinio avarinio stabdymo sistema, vairuotojo mieguistumo lygio nustatymo, moderni automobilio statymo sistema ir 360° vaizdo kamera – tik keletas pavyzdžių. AGR sertifikuotos ergonominės sėdynės (sveikų nugarų kampanija), šildomas vairas, priekinės ir užpakalinės sėdynės, o bagažinės atidarymo sistema be rankų, tiesiog kojos judesiu po buferiu, užtikrina išskirtinį komfortą.

Be „Opel“ būdingų stiliaus detalių, „Grandland X“ vairuotojas ir keleiviai galės mėgautis asmenine interneto prieiga su naujos kartos „IntelliLink“ sistema ir paslaugų asistento „OnStar“ teikiamomis paslaugomis, kurios dabar dar įvairesnės. Pvz., bus galima užsisakyti viešbutį1 ar susirasti vietą automobiliui pastatyti2. Išmanųjį telefoną galima įkrauti be jokių laidų. „Opel“ naujame „Grandland X“ taip pat pristato savo lyderiaujančią technologiją – prisitaikančius (AFL) LED priekinius žibintus. Tokios funkcijos kaip posūkio apšvietimas, ilgųjų šviesų automatinio įjungimo funkcija, šviesos srauto lygio reguliavimo funkcija, užtikrinanti optimalų apšvietimą automobilio priekyje, leidžia mėgautis saugiu ir smagiu važiavimu net ir naktį. „Grandland X“ pirmiausia siūlo saugų važiavimą bet kokiu sezonu ir bet kokiais keliais. Papildomai užsakoma elektroninė „Grip Control“ sistema su didesnio pravažumo M&S padangomis užtikrins išskirtinį sukibimą su kelio danga. Vairuotojas galės rinktis iš penkių galimų važiavimo režimų. Sistema automatiškai paskirsto sukimo momentą priekiniams ratams, leidžia ratams prasisukti, jei tai būtina, sureguliuoja automatinės transmisijos darbą, atsižvelgdama į tai, kaip vairuotojas naudoja akceleratorių. Užtikrinamas išskirtinis sukibimas ir stabilumas važiuojant bet kokia danga: sniegu, purvu, smėliu ar šlapiu keliu.

Ryškus dizainas ir subtilios detalės: net ir visureigis gali atrodyti elegantiškai

4,477 m ilgio, 1,844 m pločio, 1,636 m aukščio – štai tokie „kieto“, tvirto ir sportiško „Opel Grandland X“ matmenys. Virš priekinės dugno apsaugos esančiose ryškaus dizaino priekinėse grotelėse puikuojasi „Opel“ ženklas. Chromuoti sparno formos elementai pabrėžia ženklą centre ir nusidriekia link siaurų taip pat sparno formos LED priekinių žibintų. Dėl to „Grandland X“ atrodo galingas, solidus ir platus. Variklio dangtis turi „Opel“ būdingų stiliaus linijų ir perteikia dizaino filosofiją – „vokiškas tikslumas ir skulptūriškas meniškumas“. Kėbulo šonuose dera aštrios ir elegantiškos visureigio linijos. Išraiškingos ratų arkos ir dugno apsaugos suteikia  „Grandland X“ tikro bekelės automobilio išvaizdą. Aiškios ir rafinuotos ašmenų formos linijos durų apačioje primena, kad naujasis „Grandland X“ yra „Opel“ šeimos narys. Papildomai užsakoma dviejų spalvų kėbulo apdaila leidžia pritaikyti automobilio išvaizdą prie kliento įgeidžių. Dviejų spalvų pasirinkimą dar labiau pabrėžia ne vientisas galinis statramstis. „Grandland X“ galo išvaizda apgalvota iki smulkmenų ir pabrėžia SUV privalumus: platus kėbulas, sidabro spalvos apsaugos su integruotais dujų išmetimo vamzdžiais kairėje ir dešinėje, siauri LED galiniai žibintai suteikia naujokui sportiško ir tvirto charakterio bruožų.

Naujas SUV: atletiškų ir drąsių formų „Opel Grandland X“„Naujas „Grandland X“ – tai modernus visureigis, kurios dizainas išskirtinis ir drąsus, todėl jis atrodo kompaktiškas, tvirtas ir sportiškas. Mes toliau tobulinome „Opel“ dizaino filosofiją kurdami šį visureigį ir siekdami, kad jis atrodytų elegantiškai ir trauktų akį“, – sako dizaino viceprezidentas Markas Adamas.

Kokybe spinduliuoja ir „Grandland X“ salonas: prietaisų skydelis ir centrinė konsolė su jutikliniu ekranu yra aiškiai išdėstyti ir įtaisyti horizontaliai vairuotojo. Centrinėje konsolėje sumontuotos trys valdymo zonos, kurios intuityviai ir greitai leis reguliuoti klimato kontrolės sistemą, informacijos ir pramogų sistemą bei pakabos darbą, pasirenkant norimą važiavimo režimą. Interjero aukščiausios kokybės medžiagos suteikia vairuotojui ir keleiviams išskirtinumo, nesvarbu, kurioje vietoje sėdima. Visureigiams būdinga aukštesnė sėdėjimo pozicija ne tik užtikrins geresnį matomumą, bet ir įlipti ar išlipti bus daug patogiau. 2,675 m atstumas tarp ašių kompaktiškame visureigyje garantuoja patogią vidaus erdvę penkių žmonių ekipažui. Bagažinės tūris 514 l, o maksimalus nulenkus sėdynes – 1652 l, todėl bagažą ar sporto įrangą bus paprasta transportuoti. Visos šios savybės leidžia „Opel Grangland X“ konkuruoti net su erdviausiais kompaktiškos klasės universalais.

į puslapio viršų