loading
 • Toks kokio reikia: dinamiškas ir kompaktiškas SUV sparčiai augančioje rinkoje.
 • Modernus ir erdvus: sportiškas stilius, ryškūs kontūrai ir didelė erdvė.
 • Idealus sukibimas su kelio danga: „IntelliGrip” – maksimali trauka bet kokia kelio danga.
 • Saugu ir patogu: modernios vairuotojo pagalbinės sistemos lengvesniam vairavimui.
 • Galingas ir taupus: našūs varikliai užtikrina važiavimo malonumą.
 • Kainos ir kokybės santykis: modernios technologijos ir komforto įranga standartinėje versijoje.
 • Šeimos galva: trečiasis „Opel X” modelis po „Mokka X” ir „Crossland X”. 

Rimtas varžovas: tvirtų ir drąsių formų „Opel Grandland X”Riuselsheimas/Dramštatas. Modernus, dinamiškų linijų, išskirtinis bekelės automobilio stilius, aukštesnė sėdėjimo pozicija ir puikus matomumas, naujausios technologijos, didelė erdvė ir komfortas penkiems keleiviams – toks yra naujasis „Grandland X“, tapsiantis rimtu varžovu sparčiai augančiame SUV segmente. Vien kompaktiškos klasės SUV segmentas nuo 2010 m. iki šių dienų išaugo nuo 7 iki 20 proc. Idealiai sukomplektuotas naujasis „Grandland X“ bus jau trečiasis „Opel X“ šeimos narys. Jis prisijungs prie „Opel Crossland X“ ir geriausiai parduodamo „Opel Mokka X“, kurių kėbulas už naujoko yra bent 20 cm trumpesnis. Taip pat „Grandland X“ padidins „Opel“ produktų asortimentą viename populiariausių kompaktinių automobilių segmente – nuo „Astra“ iki „Zafira“. 

Po pasaulinės premjeros tarptautinėje automobilių parodoje Frankfurte, naujas „Opel Grandland X” pasirodys prekybos salonuose ir bus siūlomas už itin patrauklią kainą – nuo 18 957 eurų.  Daug modernių funkcijų bus siūloma jau bazinėje naujoko versijoje – tai LED priekiniai dienos ir galiniai žibintai, kameros pagalba veikianti išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimo ir kelio ženklų atpažinimo sistemos, išmani pastovaus greičio palaikymo sistema, važiavimo įkalne pagalbinė sistema, „R 4.0” radijas su „Bluetooth” laisvų  rankų įranga, oro kondicionavimo sistema su kietųjų dalelių ir kvapų filtru, komfortiškos reguliuojamos sėdynės, 40:60 santykių nulenkiamos galinės sėdynės. „OnStar” sistema standartiškai montuojama jau su  „Edition” apdaila. Modernų dinamišką dizainą dar labiau padailins akį traukianti papildomai pasirenkama dviejų spalvų apdaila.

Saugiai važiuoti smagu: naujoviška pagalbinė sistema „IntelliGrip” ir modernūs varikliai

„Grandland X” ne tik atrodo dinamiškas, jis toks ir yra, be to, saugus ir malonus vairuoti  bet kokiu keliu ir sezonu. Papildomai užsakoma elektroninė „IntelliGrip“ sistema užtikrins išskirtinį sukibimą su kelio danga. Vairuotojas galės rinktis iš penkių galimų važiavimo režimų. Sistema automatiškai paskirsto sukimo momentą priekiniams ratams, leidžia ratams prasisukti, jei tai būtina, sureguliuoja automatinės transmisijos darbą. Užtikrinamas išskirtinis sukibimas ir stabilumas „Grandland X” važiuojant bet kokia danga: sniegu, purvu, smėliu ar šlapiu keliu.

Rimtas varžovas: tvirtų ir drąsių formų „Opel Grandland X”„Grandland X“ įdiegtos moderniausios vairuotojo pagalbinės sistemos užtikrinančios komfortą kelionės metu: priekinio susidūrimo įspėjimo sistema su automatinio stabdymo ir pėsčiųjų aptikimo funkcijomis, vairuotojo mieguistumo lygio nustatymo, moderni automobilio statymo sistemos ir 360° vaizdo kamera – tik keletas pavyzdžių. Papildomai užsakoma automatinė pastovaus greičio palaikymo sistema su stabdymo funkcija, palaiko ne tik pasirinktą greitį, bet ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, sustabdo ar padidina „Grandland X” greitį kai to reikia, todėl vairavimas tampa ypač saugus. Toks „Grandland X” nesenai pelnė penkias „Euro NCAP” saugumo žvaigždutes. „Opel“ naujame „Grandland X“ taip pat pristato savo lyderiaujančią technologiją – prisitaikančius (AFL) LED priekinius žibintus. Tokios funkcijos kaip posūkio apšvietimas, ilgųjų šviesų automatinio įjungimo funkcija, šviesos srauto lygio reguliavimo funkcija, užtikrinanti optimalų apšvietimą automobilio priekyje bet kokiomis sąlygomis.

Be papildomai užsakomos „IntelliGrip” ir kitų vairuotojo pagalbinių sistemų, energingi varikliai taip pat prisideda prie malonaus važiavimo su „Grandland X”.

Pradiniame variante siūlomi du našūs, ekonomiškai degalus naudojantys ir gamtai draugiški varikliai. Abu variantai galiu būti derinami su modernia šešių laipsnių mechanine ar šešių laipsnių automatine pavarų dėžėmis ir standartiškai montuojama „Start/Stop” funkcija.

 • 1,2 l aliuminio lydinio benzininis variklis su turbina ir tiesiogine degalų įpurškimo sistema išvysto 96 kW/130 AG ir maksimalų  230 Nm sukimo momentą esant 1750 aps./min. (degalų sąnaudos pagal NEDC: mieste 6,4-6,0 l/100 km, užmiestyje 4,9-4,5 l/100 km, vidutinės 5,5-5,1 l/100 km, CO2 tarša 127-117 g/km).
 • 1,6 l dyzelinis 88 kW/120 AG agregatas išvysto maksimalų 300 Nm sukimo momentą jau esant 1750 aps./min. (degalų sąnaudos pagal NEDC: mieste 5,1-4,7 l/100 km, užmiestyje 4,2-3,5 l/100 km, vidutinės 4,6-4,0 l/100 km, CO2 tarša 118-104 g/km).
 • Klientams norintiems dar galingesnių variklių, „Opel” su naujuoju „Grandland X” visai  netrukus pasiūlys naujausius dyzelinius motorus. 
 • Be to, bus galima rinktis ir naują automatinę aštuonių pavarų transmisiją.

Sportiškas, elegantiškas, patogus: taip turi atrodyti modernus SUV

Gerą atmosferą užtikrina ne tik smagus važiavimas, elegantiškas stilius, kokybiškas ir komfortiškas interjeras, bet ir gausi informacijos–pramogų įranga. 4,477 m ilgio, 1,856 m pločio (be veidrodėlių), 1,609 m aukščio – štai tokie „kieto“, tvirto ir sportiško „Opel Grandland X“ matmenys.  Virš priekinės dugno apsaugos esančiose ryškaus dizaino priekinėse grotelėse puikuojasi „Opel“ ženklas. Chromuoti sparno formos elementai pabrėžia ženklą centre ir nusidriekia link siaurų taip pat sparno formos LED priekinių žibintų. Dėl to „Grandland X“ atrodo galingas, solidus ir platus. Variklio dangtis turi „Opel“ būdingų stiliaus linijų ir perteikia dizaino filosofiją – „vokiškas tikslumas ir skulptūriškas meniškumas“. Kėbulo šonuose dera aštrios ir elegantiškos visureigio linijos. Išraiškingos ratų arkos ir dugno apsaugos suteikia  „Grandland X“ tikro bekelės automobilio išvaizdą. Aiškios ir rafinuotos ašmenų formos linijos durų apačioje primena, kad naujasis „Grandland X“ yra „Opel“ šeimos narys. Papildomai užsakoma dviejų spalvų kėbulo apdaila leidžia pritaikyti automobilio išvaizdą prie kliento įgeidžių. Dviejų spalvų pasirinkimą dar labiau pabrėžia ne vientisas galinis statramstis. „Grandland X“ galo išvaizda apgalvota iki smulkmenų ir pabrėžia SUV privalumus: platus kėbulas, sidabro spalvos apsaugos su integruotais dujų išmetimo vamzdžiais kairėje ir dešinėje, siauri LED galiniai žibintai suteikia naujokui sportiško ir tvirto charakterio bruožų. Kokybe spinduliuoja ir „Grandland X“ salonas: prietaisų skydelis ir centrinė konsolė su jutikliniu ekranu yra aiškiai išdėstyti ir įtaisyti horizontaliai vairuotojo. Centrinėje konsolėje sumontuotos trys valdymo zonos, kurios intuityviai ir greitai leis reguliuoti klimato kontrolės sistemą, informacijos ir pramogų sistemą bei pakabos darbą. Interjero aukščiausios kokybės medžiagos suteikia vairuotojui ir keleiviams išskirtinumo, nesvarbu, kurioje vietoje sėdima. Visureigiams būdinga aukštesnė sėdėjimo pozicija ne tik užtikrins geresnį matomumą, bet ir įlipti ar išlipti bus daug patogiau. Papildomai pasirenkamas panoraminis stoglangis interjerą užpildys šviesa, o keleiviai mėgausis puikiais dangaus vaizdais. Aukščiausios klasės komfortą užtikrina pasirenkamos „Opel“ AGR sertifikuotos ergonominės šildomos sėdynės (Sveikų nugarų kampanija), šildomas vairas  ir sėdynės gale.

Rimtas varžovas: tvirtų ir drąsių formų „Opel Grandland X”2,675 m atstumas tarp ašių kompaktiškame visureigyje garantuoja patogią vidaus erdvę penkių žmonių ekipažui. Bagažinės tūris 514 l, o maksimalus nulenkus sėdynes – 1652 l, todėl bagažą ar sporto įrangą bus paprasta transportuoti. Visos šios savybės leidžia „Opel Grandland X“ konkuruoti net su erdviausiais kompaktiškos klasės universalais. Priklausomai nuo apdailos lygio, bagažinės atidarymo sistema be rankų, tiesiog kojos judesiu po buferiu, užtikrina patogų ir paprastą patekimą į bagažo skyrių.  Be „Opel“ būdingų stiliaus detalių, „Grandland X“ vairuotojas ir keleiviai galės susieti savo išmanųjį telefoną su „IntelliLink“ sistema suderinama su naujausios kartos „Android Auto” ir „Apple CarPlay” programomis, taip pat mėgautis asmenine prieiga ir kitomis „OnStar“ asistento paslaugomis, pvz. viešbučio rezervacija[1] ar vietos automobiliui pastatyti suradimas[2]. Sistema leis išmanųjį telefoną pakrauti be laido. Muzikos fanai turės galimybę išskirtine garso kokybe mėgautis pasirinkę „Denon“ aukščiausios kokybės garso sistemą turinčią 8 garsiakalbius ir žemo dažnio garsiakalbį.

 

[1] Per „Booking.com”. reikalingas el. Paštas ir kredito kortelė.

[2] Per „Parkopedia”.į puslapio viršų