loading

Pasaulinė premjera Ženevoje: koncepcinis sportinis modelis tęs „Opel Experimental GT” tradicijasRiuselsheimas. Naujas vaizdo klipas leidžia vos kelias akimirkas žvilgtelėti į kvapą gniaužiantį, puristišką sportinį automobilį. „Opel Group” generalinis direktorius dr. Karlas-Thomas Neumannas akimirkai atveria ateities automobilio duris ir taria: „Opel” atrado save iš naujo. Turite sužinoti, kas bus toliau“. Tai užuomina apie koncepcinį „Opel GT”, kuris pirmą kartą bus pristatytas Ženevos automobilių parodoje (kovo 3-13 d.).

 

Vaizdo klipe ir pirmose nuotraukose matyti dvigubas dujų išmetimo vamzdis centre, kuris demonstruoja praeities dviejų avangardinių modelių dizainą. Ir jokių retro stiliaus pėdsakų. Raudonos spalvos priekinė GT prototipo padanga, matoma tik akimirką – tai „Opel“ atiduota pagarba pačių kurtam „Motoclub 500” motociklui. Futuristinis motociklas su raudonomis padangomis pasirodė rinkoje 1928 metais.

 

Dveji dujų išmetimo vamzdžiai su GT ženklu viduryje – tai dar viena aliuziją į avangardinį „Experiment GT”, „Opel” pristatytą Frankfurto automobilių parodoje, 1965 metais. Tai buvo pirmasis Europos automobilių gamintojo sukurtas koncepcinis automobilis. „Experimental GT” buvo modernus skulptūriškų formų kupė, absoliučiai aiškiu ir minimalistiniu, tačiau įdomiu ir išskirtiniu dizainu. Tokia pati dizaino filosofija atsispindės ir koncepciniame GT modelyje.


į puslapio viršų