loading
  • Kūrybiškas pasirodymas „Kraftwerk“ erdvėse: generalinis direktorius dr. Karlas Thomas-Neumannas ir rinkodaros vadovė Tina Muller pristatys „Opel“ krosoverį;
  • Scenoje ir internetu: tiesioginė transliacija vasario 1 d., 18.30 val. ir „Opel“ kalendoriaus „Georgia & Grumpy“ pristatymas;
  • Kaistanti atmosfera: po „Mokka X“, seka  „Opel Crossland X“.

Išskirtinio automobilio išskirtinis pristatymas: „Opel Crossland X“ premjera

Riuselsheimas. Stilingas mieste, turintis „kieto“ visureigio išvaizdą – toks yra naujasis „Opel Crossland X“. Neseniai paviešinus pirmąsias nuotraukas, dabar debiutuos ir pats naujokas. „Opel“ teko gerokai paplušėti, siekiant suorganizuoti išskirtinį savo pirmojo krosoverio premjerą.

 „Opel” generalinis direktorius dr. Karlas-Thomas Neumannas ir rinkodaros vadovė Tina Muller pristatys intriguojantį ir išskirtinį krosoverį (CUV) kiek neįprastoje – modernioje ir istorinėje vietoje „Kraftwerk”, pačioje Berlyno širdyje.  

„Opel“ pristatys „Crossland X“  iškilmingame renginyje vasario 1 dieną kartu su „Opel“ 2017 m. kalendoriumi. Daugiau nei 1000 kviestinių svečių, tarp kurių bus populiarūs aktoriai, „Opel” ambasadoriai, visuomenės ir socialinės žiniasklaidos garsenybės, susirinks į premjerą. Besidominantieji „Crossland X“ debiutu visame pasaulyje, galės stebėti tiesioginę vaizdo transliaciją, kurios metu dr. Neumannas ir Tina Muller pristatys naujieną (18.30 val. Lietuvos laiku).

„Mes jau dabar pirmaujame kompaktiškų visureigių segmente su „Mokka X“. Antrasis mūsų modelis su „X“ ženklu – tai „Opel Crossland X“, kuris dar labiau sustiprins mūsų pozicijas bei prekės ženklą. Modernus „Crossland X“ labai svarbus produktas mūsų siūlomame asortimente, po kurio seks ir naujas „Grandland X“ modelis,“ – sako dr. Karlas-Thomas Neumannas.

„Naujas krosoveris yra stilingas, universalus ir siūlys geriausias komunikacijos galimybes. Modernus dviejų spalvų kėbulas, daugybė naujovių ir funkcijų, tokių kaip visą parą veikiantis asmeninis paslaugų asistentas „OnStar“, ar 180 laipsnių kampu rodanti galinė vaizdo kamera, parodo, kad „Crossland X“ nėra jokių ribų. Naujokas simbolizuoja gyvenimo kokybę, kurią tikrai pamėgs pirkėjai, ypač moterys,“ – sako Tina Muller.

Premjeros ekstravagantiška vieta, taip pat neįprasta kaip pats „Crossland X“ – „Kraftwerk“ (Köpenicker gatvė 70, Berlynas) alsuoja Berlyno pramonės istorija, dabar jau naujam gyvenimui prikeltomis ir renginiams pritaikytomis erdvėmis, turinčioms „x-tra“ šarmo. 

Išskirtinio automobilio išskirtinis pristatymas: „Opel Crossland X“ premjeraIškilmingas renginys prasidės 17.30 val. (Lietuvos laiku), o po valandos publikai bus pristatytas naujas „Opel Crossland X“. Kaip ir netradicinė renginio vieta, „Crossland X“ taip pat siūlo kai ką netradicinio. Visureigio dizainas puikiai dera su miestui pritaikyta kompaktiška išore bei didele salono ir bagažinės erdve. Vairuotojas ir keleiviai mėgausis puikiais vaizdais sėdėdami aukščiau. Be to, „Crossland X“ turi moderniausias, aukščiausiai klasei būdingas technologijas – prisitaikantys priekiniai LED žibintai (AFL), informacijos rodymas ant priekinio stiklo, 180 laipsniu kampu rodanti galinė kamera, priekinio susidūrimo įspėjimo sistema su pėsčiųjų atpažinimo funkcija, trijų lygių vairuotojo nuovargio nustatymo sistema.

Naujokas taip pat turės išskirtines „Opel“ siūlomas funkcijas – tai yra paslaugų asistentą „OnStar“, informacijos ir pramogų sistemą „IntelliLink“ derančią su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ programomis.

Norintys išvysti „Crossland X“ dar prieš premjerą, gali apsilankyti specialioje galerijoje. Nepraleiskite „Opel Crossland X“ premjeros vasario 1 d., 18.30 val.

į puslapio viršų