loading
  • Pasirinkimas: klientai dažniausiai renkasi saugos ir komforto įrangą.
  • Populiarumas: pirkėjai pageidauja ir inovatyvių funkcijų.
  • Pastebimas žiniasklaidos atstovų: „Crossland X” nugalėjo penkiuose automobilių palyginamuose bandymuose. 

„Opel Crossland X”: naujojo krosoverio užsakymų skaičius perkopė 50 tūkst.Riuselsheimas. Ryškių kontūrų ir kompaktiško dydžio išorėje, erdvus ir universalus viduje,  dviejų atspalviu kėbulu ir išskirtiniu visureigio siluetu – toks naujasis „Opel Crossland X” įtiko daugiau nei 50 tūkst. klientų Europoje. Naujo modelio užsakymai prasidėjo tik šį kovą, o prekybos salonus pasiekė vos prieš keletą savaičių.

„Džiaugiamės naujojo „Opel Crossland X” paklausa. Naujas stilingas ir funkcionalus krosoveris erdvus viduje, tačiau išlieka kompaktiškas“, – sako Peteris Küspertas, „Opel” pardavimų ir techninės priežiūros vadovas. „Klientai su naujais modeliais vis dažniau renkasi moderniausią įrangą. Toks jų pasirinkimas dar labiau stiprina mūsų filosofiją ir pasiryžimą  – aukščiausio lygio technologijos turi būti prieinamos daugumai.“

Ne tik klientai įvertino naująjį „Opel Crossland X”, tačiau sulaukė ir žiniasklaidos dėmesio. Apie automobilius rašantys žurnalistai teigiamai vertino nedidelio krosoverio stilių, funkcionalumą ir erdvų saloną. „Crossland X” per rugpjūtį susižėrė laimėjimus net penkiuose automobilių palyginamuosiuose bandymuose. Pirmieji bandymai buvo atlikti Vokietijoje, žurnalo „AutoBild“ kolektyvo rugpjūčio 11 d., toliau sekė „auto motor und sport(rugpjūčio 17 d.) ir „Auto Zeitung” (rugpjūčio 22). Olandijoje „Crossland X” laimėjo žurnalo „Auto Week” bandymus (rugpjūčio 9 d.), Italijoje triumfavo žurnalo „Automoto” bandymuose (rugpjūčio 7 d.), o Lenkijoje – „Auto Świat” (rugpjūčio 21 d.).

Galinio vaizdo kamera ir automobilio statymo pagalbinė sistema sumažina stresą

Daugiau nei 50 proc. klientų iš naujojo „Crossland X” pasirenkamos įrangos sąrašo pageidauja galinio vaizdo arba panoraminės galinio vaizdo kameros. Pastaroji galinį vaizdą leidžia matyti 180 laipsnių kampu. „Crossland X” yra miesto automobilis, todėl 40 proc. klientų renkasi ir pagalbinę automobilio statymo sistemą priekyje ir gale arba pačią naujausią automatinę pagalbinę automobilio statymo sistemą.  Ši sistema nustato tinkamą vietą automobiliui statyti ir automatiškai pastato automobilį. Be to, pagalbinė sistema iš stovėjimo vietos ir „išvairuos“ automobilį, o vairuotojui reikės tik spausti greičio ar stabdžio pedalus.

Užsakomi LED priekiniai žibintai ir AGR sėdynės – „Opel” modernių technologijų pasididžiavimas

Klientai besirenkantys naują „Crossland X” dažnai pageidauja ir modernių, „Opel” išgarsinusių technologijų. Kas penktas klientas užsisako inovatyvius LED priekinius žibintus, užritinančius gerą apšvietimą bet kokiomis sąlygomis ir AGR ergonomines priekines sėdynes – vairuotojui ir keleiviui. „Opel“ yra vienintelis automobilių gamintojas siūlantis AGR sėdynes šiame segmente. Tarp 50 tūkst. užsakymų  pastebimas vienas populiariausių „Innovation apdailos lygių, kuris išsiskiria kontrastingomis skirtingomis kėbulo ir stogo spalvomis.

į puslapio viršų