loading
  • Prekybos salonuose jau spalį: naujos kartos „Astra” pasaulinė premjera.
  • Įrenginių prijungimas: integravimo galimybės ir „Opel On Star” paslaugų asistentas.  
  • Išmanaus telefono funkcijų naudojimas: nauja „IntelliLink” sistema su „Apple CarPlay” ir „Android Auto”.
  • Prieš 50 metų: „Opel” pristatė „Kadett B”.
  • Tai „Opel”: įvairių padalinių ekspertai 8,0 salėje, D09 stende. 

 

Riuselsheimas/Frankfurtas. Naujasis „Opel Astra”  debiutuos tarptautinėje automobilių parodoje Frankfurte, kuri vyks rugsėjo 17 – 27 dienomis. Naujokas – tai didelis šuolis kompaktinių automobilių segmente, kalbant apie efektyvumą, įrenginių prijungimo galimybes, aukščiausios klasės funkcijas, ir visa tai pristatoma kartu su nauju, atletišku dizainu. D09 numeriu paženklintas „Astra Galaxy“ formos stendo plotis sieks net 3300 kv. m. ir bus įrengtas 8 salėje. Čia visas dėmesys bus skiriamas naujos kartos „Opel“ modeliui.

 

 Sukurtame nuo balto popieriaus lapo, lengvesnio svorio „Astra” automobilyje montuojami tik naujausios kartos varikliai. Modelis turi daugybe saugumą užtikrinančių ir vairuotojo pagalbinių sistemų, kurios neprilygstamos ar net pirmą kartą pristatomos šios klasės automobilyje, pavyzdžiui inovatyvi neakinanti „IntelliLux LED®” matricos žibintų sistema. „Astra“ taip pat taps pirmasis „Opel“ modelis, kuriame bus įdiegta „OnStar” sistema – sekantis akcentas tarptautinėje automobilių parodoje, kuris po pristatymo iš karto bus prieinamas rinkoje. Prijungimo galimybės ir personalinis paslaugų asistentas užtikrins geriausią ryšį su pasauliu ištisą parą, dėl ko vairavimas taps dar didesniu malonumu.

 

Naujos kartos informacijos ir pramogų sistema „IntelliLink” leis naudotis naujausiomis išmanių telefonų paslaugomis „Apple CarPlay” ir „Android Auto”.

 

„Astra” perkelia „Opel” visai į naują erą. Prieš du metus Frankfurte pristatėme koncepcinį  „Monza”, kurio idėja – apjungti automobilio efektyvumą su unikaliomis įrenginių integravimo galimybėmis. Dabar pristatydami naujos kartos „Astra“, kartu pristatome ir inovatyvias funkcijas. Naujasis „Astra“ efektyvesnis, lengvesnis ir patogesnis nei buvo ankščiau. Su „OnStar“ ir naujos kartos „IntelliLink“, naujasis modelis kilsteli šį automobilių segmentą visai į kitą lygį, ypač kalbant apie išmanių telefonų integravimo galimybes.

 

 Kviečiame apsilankyti žavingame „Astra Galaxy“ stende,“ – į parodą kviečia „Opel Group“ generalinis direktorius Karlas-Thomas Neumannas. Parodoje bus galima išvysti ne tik naują „Astra”. Lankytojai erdviame „Opel“ stende galės iš arčiau apžiūrėti daugiau nei 30 automobilių modelių. Besidominantys „Opel“ prekės ženklu, kompanijos vystomu verslu, galės bendrauti su įvairių sričių ekspertais, profesinio mokymo ir klientų informacinio centro darbuotojais, „Opel Bank“ atstovais, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus. Lankytojams skirtomis dienomis, stende lankysis daug garsių svečių iš aukščiausios Vokietijos futbolo lygos, todėl tikrai verta apsilankyti „Astra Galaxy“, ir ne vieną kartą. 

  

Didelis šuolis pirmyn: naujasis „Opel Astra” 


Lengvesnis, manevringesnis ir ekonomiškesnis, be to komfortiškas – toks yra vienuoliktos kartos „Opel” kompaktinės klasės automobilis, kurio atspirties tašku tapo 2013 metais IAA Frankfurto automobilių parodoje pristatytas koncepcinis „Monza“. Kiekvienas jo komponentas atspindi maksimalų efektyvumą. Naujoji „Astra“ įgyvendino šią viziją: priklausomai nuo versijos ir apdailos, dėl visai naujos automobilio architektūros modelis už pirmtaką lengvesnis net iki 200 kg. Sumažėjus svoriui, pagerėjo manevringumas ir padidėjo vairavimo komfortas. Naują „Astra“ dabar dar maloniau vairuoti. Prie to prisideda ir nauji „Astra“ varikliai: kiekviename modelyje montuojami tik naujausi motorai, kurie išvysto nuo 70 kW/95 AG iki 147 kW/200 AG. Benzininiai ir dyzeliniai iki 1,6 l tūrio varikliai išsiskiria ekonomiškumu, efektyvumu, sklandžiu darbu bei nedideliu triukšmu. Visai naujas 1,4 l „ECOTEC Direct Injection Turbo” variklis debiutuos „Astra” modelyje. Keturių cilindrų, lengvesnis iš aliuminio pagamintas motoras išvysto 92 kW/125 AG arba 110 kW/150 AG ir iki 245 Nm maksimalų sukimo momentą. Priklausomai nuo galios, vidutiniškai sunaudojama 4,9 l degalų 100 kilometrų (114 g/km CO2).

 

Trijų cilindrų 1,0 l „ECOTEC Direct Injection Turbo” 77 kW/105 AG variklis yra vienas taupiausių benzininių agregatų asortimente – sunaudoja vos 4,2 l/100 km (96 g/km CO2). Visų 1,6 l CDTI tyliai dirbančių variklių, kurie išvysto 70 kW/95 AG, 81 kW/110 AG ir 100 kW/136 AG, su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže, tarša neviršija 100 g/km, o geriausias rezultatas – 3,4 l/100 km ir 90 CO2 g/km.

 

Stilingas, efektyvus ir ekologiškas, būtent tokiomis savybėmis spinduliuoja naujasis „Astra”. „Opel“ dizaino filosofija – „skulptūriškos meniškos formos ir vokiškas tikslumas“, garantuoja mažesnį „Astra“ svorį bei sportišką išvaizdą. Priekyje naujai suprojektuota dviguba juosta su logotipu bei grotelių forma, aiškiai susilieja su matricos žibintais. Dar ryškesnis naujo dizaino sprendimas matomas galiniame statramstyje, kuris vizualiai atskiria stogą nuo kėbulo.  4,37 m ilgio naujokas yra 5,0 cm trumpesnis nei pirmtakas, aukštis taip pat sumažėjo 2,5 cm iki 1,48 m. Šios nuožulnesnės linijos leido pasiekti neįtikėtinai mažą 0,285 oro pasipriešinimo koeficientą

 

Mažesnis išorėje, erdvesnis viduje: „Opel” inžinieriams pavyko įgyvendinti ir tai. Gale sėdintys keleiviai gali mėgautis 35 mm didesne erdve kojoms. Priekinė salono dalis tapo patogesnė: čia įvairių mygtukų skaičius sumažintas iki minimumo, o daugelį funkcijų galima valdyti liečiant jutiklinį ekraną. Moderni „IntelliLink” informacijos ir pramogų sistema įmontuota centrinės konsolės viduryje, kur yra gerai matoma bei pasiekiama vairuotojui.   

 

Naujoji „Astra“ yra tikras modernumo pavyzdys kalbant apie įrenginių prijungimo galimybes, komfortą bei saugumo technologijas. Tai pirmasis „Opel“ modelis galintis pasiūlyti įvairių įrenginių prijungimo galimybes ir personalinę pagalbos sistemą „OnStar“. Be to, kartu su „Astra“ modeliu savo debiutą švęs ir dvi naujos „IntelliLink“ sistemos versijos. „IntelliLink“ turi galimybę prijungti mobilųjį telefoną per „CarPlay“ ir „Android Auto“ sistemas.

 

Išmanus „IntelliLux LED“ matricos apšvietimas užtikrina aukščiausią tolimųjų šviesų žibintų kokybę ir neakina vairuotojo. Tai dar viena naujovė. Naujoji „Astra“ taip pat gali pasigirti daugybe „Opel Eye“ sistemai priklausančių pagalbinių funkcijų: tikslesnė ženklų atpažinimo funkcija, apie išvažiavimą iš eismo juostos įspėjanti sistema, kuri dabar automatiškai pasuka vairą ir grąžina automobilį į savo juostą, bei apie susidūrimą priekyje įspėjantis signalas su autonomine avarinio stabdymo funkcija. Naujos kartos, AGR („sveikų nugarų kampanija“) organizacijos patikrintos ergonomiškos sėdynės užtikrina nepakartojamą patogumo jausmą. Unikalus šoninės prilaikančio atramos,  masažo funkcija, nustatymus atsimenanti sistema ir geresnis vėdinimas be jokios abejonės pavergs tikro komforto gerbėjus.

 

Naujas patogaus ir nerūpestingo vairavimo lygis: „OnStar“


Naujuoju „Astra“ modeliu „Opel“ pradeda naują automobilio ryšių galimybių etapą. Pirmieji „OnStar“ sistemą turintys automobiliai išriedėjo į gatves vos prieš keletą dienų. Prijungimo galimybės ir pagalbos galimybės suteikia kelionei daugiau patogumo ir leidžia keliauti ramiau. Šią modernią sistemą turės lengvieji „Opel“ automobiliai. Iš pradžių ja galės džiaugtis 13-os Europos šalių vairuotojai, o vėliau ji bus pristatyta ir kitose rinkose. Klientai galės naudotis itin plačiu šios sistemos paslaugų rinkiniu, įskaitant automatiškai apie eismo įvykį pranešančia „Automatic Crash Response“ funkcija, 24 valandų pagalbos tarnybos paslauga bei „Roadside Assistance“ ir „Stolen Vehicle Assistance“ funkcijomis. Šie privalumai, kaip ir greitasis „4G LTE“ bevielis ryšys, nieko nekainuos 12 pirmų mėnesių nuo automobilio registracijos. Pasiūlydama šią paslaugą, „Opel“ kompanija dar kartą įrodė vykdanti savo tikslą pasiūlyti moderniausias naujoves kuo daugiau žmonių.

 

„OnStar“ sistemą turintys pirkėjai gali tiesiog paspausti mygtuką ir susisiekti su konsultantu 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Sistema identifikuoja kliento kalbą, todėl jis gali neabejoti, kad bus sujungtas su laisvai jo kalba galinčiu bendrauti konsultantu. Net jeigu šeimininkas nėra greta savo transporto priemonės, išmaniojo telefono „myOpel“ aplikacija gali gauti automobilio duomenis, atrasti automobilio stovėjimo vietą, jį užrakinti ar atrakinti. „OnStar“ yra tiesiog pagalbos sistema be jokių stebėjimo ir sekimo funkcijų. Paspaudus „Privacy“ mygtuką automobilio dislokacijos vieta užmaskuojama. Ši funkcija automatiškai įsijungia tik išsiskleidus oro pagalvėms. Tada sistema ieško automobilio ir iškviečia pagalbos tarnybas, nes saugoti gyvybę yra nenuginčijamas prioritetas.

 

Naujovės prieš 50 metų: Frankfurto parodos premjera - „Kadett B“


Įgyvendinti naujausių technologijų vizijas ir padaryti jas prieinamas plačiai auditorijai – tai tradicija, kurią „Opel“ visuomet stengėsi puoselėti. Lygiai prieš 50 metų, tai yra pusė amžiaus prieš pasirodant pažangiausiam „Astra“ modeliui, „Opel“ Frankfurto parodos lankytojams pristatė sensaciją – 1965 m. pagamintą „Astra“ pirmtaką - „Kadett B“ modelį. Pirmojo pokarinio „Kadett“ modelio įpėdinis nuo pat prekybos pradžios turėjo tris kėbulo versijas. Šis modelis iškart sulaukė didžiulės sėkmės. Vėliau iš gamyklos išriedėjo 2,6 mln. „Kadett“ modelių, o raliui skirtas „Kadett“ tapo automobilių sporto lyderiu.

 

Daugiau negu automobilis. Tai – „Opel“


Kompaktinės klasės naujovės – pagrindinis „Opel“ akcentas Frankfurto automobilių parodoje. Tačiau parodos lankytojai apie šį Riuselsheime įsikūrusį automobilių gamintoją gali sužinoti kur kas daugiau. Tereikia užsukti į „Opel“ stendą D09 8,0 salėje. Šiais metais „Opel“ švenčia 150-ies metų profesinių mokymų jubiliejų ir kviečia visus norinčius daugiau sužinoti apie karjeros kompanijoje galimybes užsukti į 8,0 salę arba į „Job and career at IAA 2015“ zoną 4,0 salėje. Ten veiks „Opel Bank“ bankas bei bus teikiamos „Opel Rent“ nuomos ir „Opel Car Insurance“ draudimo paslaugos.

 

Visi norintys išsinuomoti „Opel“ automobilį galės daugiau sužinoti apie moderniąją automobilio dalinimosi „CarUnity“ paslaugą  bei pabendraus su „Opel Certified Used Car“ programos ir „Customer Info“ tarnybos specialistais. Trokštantieji namo parsivežti lauktuvių galės rinktis nuo marškinėlių iki automobilio.

į puslapio viršų