loading
  • Populiarus: klientai domisi naujausiomis technologijomis.
  • Išmanus: 60 proc. klientų renkasi priekinę kamerą, o 50 proc. – „Navi 900 IntelliLink”.
  • Modernus: „Dynamic” ir „INNOVATION” apdailos populiariausios.
  • Sėkmingas: Europoje ir Vokietijoje tai antras labiausiai perkamas kompaktiško dydžio  automobilis.

„Opel Astra”: „Metų automobilis 2016” sulaukė 500 tūkst. užsakymų

Riuselsheimas. Lengva konstrukcija, efektyvūs varikliai ir išmanios technologijos ir vairuotojo pagalbinės sistemos – visos šios „Opel Astra” savybės, kurios buvo pristatytos dar 2015 metų Frankfurto tarptautinėje automobilių parodoje, patiko daugiau nei 500 tūkst. pirkėjų. Europoje ir Vokietijoje „Astra“ yra antras labiausiai perkamas kompaktinės klasės automobilis, be to šis modelis populiarus ir kitose svarbiose rinkose. Šiais metais „Astra“ taip pat užėmė tvirtas pozicijas Olandijos rinkoje.

„Astra“ klientai gali mėgautis moderniomis technologijomis, tarp kurių yra „OnStar” ir neakinantys „IntelliLux LED®” matricos žibintai. Akį traukiantis išskirtinių formų „Astra“ yra pelnęs nemažai prestižinių tarptautinių apdovanojimų – „Auksinis vairas“ ir „Europos metų automobilis 2016“.

„Didžiuojamės, kad mūsų naujausios kartos „Astra” sulaukė daugiau nei pusės milijono klientų pripažinimo. Didelis modernių vairuotojo pagalbinių sistemų ir inovacijų poreikis įrodo, kad „Opel“ filosofija yra teisinga, o naujausios technologijos tampa prieinamos vis didesniam klientų skaičiui. Štai kaip mes suprantame šūkį – „Ateitis kiekvienam.“ – sako Peteris Küspertas. „Opel” pardavimų ir techninės priežiūros vadovas.

Su „Astra“ užsakoma: „Opel Eye” priekinė kamera, „Navi 900 IntelliLink” ir AGR sėdynės

„Opel Astra”: „Metų automobilis 2016” sulaukė 500 tūkst. užsakymų„Opel Astra“ pardavimai rodo didelį naujausių technologijų poreikį. Daugiau nei 60 proc. klientų renkasi „Opel Eye” priekinę kamerą, kuri su kitomis vairuotojo pagalbinėmis sistemomis ne tik palengvina vairavimą, bet važiuoti tampa saugiau. Vairuotojo pagalbinių sistemų asortimente yra: kelio ženklų atpažinimo sistema, išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimo sistema, atstumo iki priekyje važiuojančio automobilio „Following Distance Indication“ informavimo sistema su „Forward Collision Alert“ funkcija bei automatiniu avariniu stabdymu. Visos šios pagalbinės sistemos padeda išvengti priekinio ar galinio susidūrimo. Kai atstumas iki priekyje važiuojančios transporto priemonės pernelyg staiga mažėja, vairuotojas ant priekinio stiklo ir  prietaisų skydelyje pamato įspėjamąjį mirksintį raudoną LED signalą. Sistemos funkcionalumą pagerina įspėjamasis garsinis signalas.

Automatinio avarinio stabdymo funkcija suveikia gresiant susidūrimui. Išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimo „Lane Keep Assist” ir „Lane Departure Warning” sistemos garsiniu ir vaizdo signalu įspės vairuotoją išvažiavus iš savo eismo juostos ir švelniai pasuks vairą prireikus. Atstumo iki priekyje važiuojančio automobilio nustatymo sistema, visuomet seks priekyje važiuojančias transporto priemones. Atstumas vairuotojui rodomas sekundžių tikslumu. Žalio automobilio indikatorius prietaisų skydelyje simbolizuoja priekyje esančia transporto priemonę. Sumažėjus atstumui, aktyvuojama „Headway Alert” funkcija, o žalias indikatorius tampa raudonas. „Opel Astra“ galima rintis su naujos kartos radaro pagalba veikiančia pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC), kuri palaiko nustatytą atstumą iki priekyje esančio automobilio. ACC automatiškai nustato reikiama greitį, kad būtų išlaikomas pastovus atstumas iki priekyje esančios transporto priemonės. Galima rinktis tris atstumo nustatymus – artimas, vidutinis, tolimas. ACC veikia kaip įprasta pastovaus greičio palaikymo sistema, jei priekyje neužfiksuojama jokia transporto priemonė, o važiuojant nuokalne stabdo automobilį. Simboliai prietaisų skydelyje informuoja vairuotoją apie pasirinktus parametrus: greitį, atstumą ir užfiksuotą transporto priemonę priekyje.

Kas trečias „Astra“  pirkėjas renkasi LED galinius žibintus. Pirkėjams rūpi ne tik saugumas, jie domisi moderniomis informacijų-pramogų sistemomis. Populiari ne tik priekinė kamera, bet ir „Navi 900 IntelliLink” sistema. Daugiau nei 55 proc. klientų Europoje renkasi modernią informacijos-pramogų sistemą su 8 colių lietimui jautriu ekranu, integruota navigacija su visos Europos žemėlapiais. Priklausomai nuo įrenginio, ši sistema suderinama su „Android Auto” ir „Apple CarPlay”.  

Klientai norintys dar didesnio komforto, užsisako AGR sertifikuotas ergonomines sėdynes (sveikų nugarų kampanija) vairuotojui ir priekiniam keleiviui. Sėdynės turi masažo, ventiliavimo funkcijas, šonines atramas – ir tai yra unikalu šiame segmente.

Aukščiausio lygio apdaila

 „Opel Astra”: „Metų automobilis 2016” sulaukė 500 tūkst. užsakymų„Astra” klientai labiausiai įvertino aukščiausio lygio „Dynamic” ir „INNOVATION” apdailas. Po „Astra“ – „Europos metų automobilis 2016“ pristatymo rinkoje, daugiau nei 60 proc. pirkėjų rinkosi aukščiausio lygio apdailą, su gausybe įrangos, kurios papildomai užsakyti nereikia. Pavyzdžiui „OnStar“ sistema, leidžianti mėgautis įvairiomis paslaugomis, yra abiejų šių apdailų standartinės įrangos asortimente. Asmenins paslaugų asistentas siūlo šias funkcijas: automatinis pranešimas įvykus eismo įvykiui, pagalba pavogus automobilį, automobilio diagnostika. Viešbučio rezervacija[1] ir vietos automobiliui suradimas[2] taip pat ne problema naudojantis „OnStar” paslauga. Vairuotojas gali kreiptis į „OnStar” konsultantą paspaudęs mygtuką ir jis netrukus suras tinkamą viešbutį pagal pageidaujamą kainą ir atsiųs artimiausios stovėjimo vietos adresą į navigacijos sistemą. „Dynamic” ir „INNOVATION” turi ir kitas funkcijas: šildomą oda aptrauktą vairą, reguliuojamą porankį, rūko žibintus.   

 

 

[1] Norint nauditis „OnStar” paslaugomis, reikalinga prieiga prie „OnStar Europe” Ltd. Po bandomojo laikotarpio gali būti taikomi tam tikri mokesčiai. Mobilaus ryšio aprėpties zonoje galimos visos paslaugos. Daugiau informacijos www.opel.lt/onstar.

[2] Per Booking.com. Reikalingas el. paštas ir kredito kortelė.

[3] Per Parkopedia

į puslapio viršų