loading
  • „e“-premjera: revoliucinio elektromobilio pasirodymas parodoje Paryžiuje
  • „e“-vairavimo malonumas: lyg sportinio automobilio greitėjimas ir lenkimo galimybės
  • „e“-prisijungimas ir ryšys: visuomet internete su „IntelliLink“ ir „OnStar“

Riuselsheimas. „Opel” iš naujo pristatys elektrinį mobilumą netrukus startuosiančioje automobilių parodoje “Mondial de l’Automobile” Paryžiuje. Spalio 1 – 16 dienomis, „Opel Ampera-e” – visais atžvilgiais elektrifikuotas elektromobilis – debiutuos parodoje (salė 5-2, 501 erdvė).

 Automobilis su žaibo ženklu apjungia naujausias baterijos technologijas ir važiavimo be jokios taršos galimybes su išskirtiniu malonumu vairuoti, o maksimalus  360 Nm sukimo momentas užtikrina įspūdingą greitėjimą ir galimybes lenkimo manevro metu. „Pasirengęs ateičiai ir visiškai tinkamas važiuoti kasdien, būtent toks ir yra „Opel Ampera-e”, – sako Dr. Karlas Thomas Neumannas, „Opel“ generalinis direktorius. „Pirmasis „Ampera-e“ įspūdis – tvarumo ir malonumo važiuoti sukurta vienuma.


Galingas elektrinis agregatas užtikrins vien tik pasigerėjimą kelione.“

 „Opel“ elektromobilio naujas temperamentas priklauso nuo maksimalaus 360 Nm sukimo momento. Galingas elektrinis motoras atitinka 150 kW/200 AG, todėl su „Opel Ampera-e“ labiausiai tiktų iš miesto kamščių ištrūkti į greitkelį. Kompaktinio dydžio elektromobilis iki 50 km/val. įsibėgėja per 3,2 sekundes, o nuo 80 iki 120 km/val. greitį pasiekia vos per 4,5 sekundes (negalutiniai duomenys). Tokie „Ampera-e“ rodikliai prilygsta sportiniams „Opel“ OPC modeliams.

Be jokios abejonės, malonu bus važiuoti ir dideliu, iki 150 km per valandą greičiu. Be to, su „Ampera-e” galima nuvažiuoti daug didesnį atstumą nei su bet kokiu kitu elektromobiliu. Kompaktiškas „Ampera-e“ proporcijas užtikrina po salono grindimis įmontuota baterijos sistema. Efektyvus baterijos montavimas leidžia salono erdve džiaugtis 5 keleiviams, o bagažinės skyrius dydžiu nenusileidžia kitiems kompaktinės klasės automobiliams.

Geriausios pramogos: atsisiųskite mėgstamą filmą bei muziką

Ilgose kelionėse keleiviai neliūdės ir mėgausis pramogomis. Be didelės erdvės salone, čia užtikrintas skaitmeninis ryšys, kaip taip dabar madinga visuose „Opel“ modeliuose. „Ampera-e“ įrengiama naujausios kartos „IntelliLink” informacijos ir pramogų sistema bei „OnStar” paslaugų asistentas. Priklausomai nuo prieinamumo, vienu metu prie Wi-Fi praeigos taško galima prijungti iki 7 įrenginių. Su „Apple CarPlay” ir „Android Auto” suderinama „IntelliLink” sistema suteiks galimybę naudotis išmanaus telefono funkcijomis tiesiog „Ampera-e” salone, todėl visi keleiviai turės galimybė klausytis savo mėgstamos muzikos, atsisiųsti pageidaujamą filmą – ir tai tik keletas iš įvairiausių funkcijų bei pramogų pavyzdžių.

į puslapio viršų